Częściowo zachmurzone

20°C

Żnin

Częściowo zachmurzone

Wilgotność: 44%

Wiatr: 35.40 km/h

  • 21 Kwi 2018

    Słonecznie 20°C 8°C

  • 22 Kwi 2018

    Częściowo zachmurzone 18°C 5°C

Imieniny: Bartosza, Feliksa

INFO

Komendant żnińskiej policji przyznaje, że był krnąbrnym dzieckiem, jednak wychowanie tradycyjnych wartościach sprawiło, iż nigdy nie obciążył sumienia złymi czynami.

Podinspektor Artur Krajewski, to znany szczególnie w Szubinie, swoim rodzinnym mieście społecznik. Zarządzanie naszą KPP chce opierać na dobrych relacjach z podwładnymi. Zaczął od indywidualnych rozmów.

Robert Marlewski, ogrodnik z dziada pradziada, wyjawia, że poznanie tajemnicy kwiatu wymaga dużej wiedzy biochemicznej.

Hektar ziemi, zakupiony za wygraną w totolotka w latach 60 minionego wieku, umożliwił kontynuację rodzinnej tradycji. Zmiana ustroju pozwoliła na rozwój nowoczesnych technologii.

Praca w opiece społecznej to piękna, chociaż trudna służba, polegająca nie tylko na wspieraniu materialnym ubogich, ale także na otaczaniu opieką osób niezdolnych do samodzielnego życia.

Maria Bursztyńska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy w Żninie, całe swe zawodowe życie poświęciła bliźnim. Marszałek Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego uhonorował ją dwa lata temu „Stalowym Aniołem”.

Chociaż wszyscy mają świadomość, że na tej ziemi pojawiamy się na chwilę, w pogoni za uciechami życia, zapominamy o śmierci. Zasiadając przy wigilijnym stole pamiętajmy o bliskich, którzy odeszli.

Idąc śladem ojca Jana, znanego rzemieślnika kamieniarskiego, Magdalena Jezierska zdecydowała się na prowadzenie usług pogrzebowych. Pracując w tej branży, zna wiele tajemnic, które zachowuje głęboko w sercu.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA