Rain

8°C

Żnin

Rain

Wilgotność: 96%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 14 Lis 2018

    Rain 9°C 6°C

  • 15 Lis 2018

    Zachmurzone 8°C 5°C

Imieniny: Rogera, Serafiny

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Komendant żnińskiej policji przyznaje, że był krnąbrnym dzieckiem, jednak wychowanie tradycyjnych wartościach sprawiło, iż nigdy nie obciążył sumienia złymi czynami.

Podinspektor Artur Krajewski, to znany szczególnie w Szubinie, swoim rodzinnym mieście społecznik. Zarządzanie naszą KPP chce opierać na dobrych relacjach z podwładnymi. Zaczął od indywidualnych rozmów.

Robert Marlewski, ogrodnik z dziada pradziada, wyjawia, że poznanie tajemnicy kwiatu wymaga dużej wiedzy biochemicznej.

Hektar ziemi, zakupiony za wygraną w totolotka w latach 60 minionego wieku, umożliwił kontynuację rodzinnej tradycji. Zmiana ustroju pozwoliła na rozwój nowoczesnych technologii.

Praca w opiece społecznej to piękna, chociaż trudna służba, polegająca nie tylko na wspieraniu materialnym ubogich, ale także na otaczaniu opieką osób niezdolnych do samodzielnego życia.

Maria Bursztyńska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy w Żninie, całe swe zawodowe życie poświęciła bliźnim. Marszałek Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego uhonorował ją dwa lata temu „Stalowym Aniołem”.

Chociaż wszyscy mają świadomość, że na tej ziemi pojawiamy się na chwilę, w pogoni za uciechami życia, zapominamy o śmierci. Zasiadając przy wigilijnym stole pamiętajmy o bliskich, którzy odeszli.

Idąc śladem ojca Jana, znanego rzemieślnika kamieniarskiego, Magdalena Jezierska zdecydowała się na prowadzenie usług pogrzebowych. Pracując w tej branży, zna wiele tajemnic, które zachowuje głęboko w sercu.

Cytat dnia

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,

lecz przez to, kim jest;

Nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu