Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

INFO

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla powiatu żnińskiego. Sprawdź szczegóły.

W Lubczu gm. Rogowo przez okres zimowy odbywał się I Zimowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rogowo i o Puchar Radnej Gminy Rogowo. Znamy zwycięzców!

Dzisiaj po raz pierwszy nad Pałukami przeszła wiosenna burza, a z nią deszcz z gradem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że to nie koniec. Będzie wiać nawet do 80km/h.

Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które wczoraj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

26 lutego 2019 roku przedstawiciele władz powiatowych podpisali umowę na budowę ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego wraz z siłownią zewnętrzną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dofinansowana przez Gminę Łabiszyn w kwocie 130 000 zł.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA