Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipa, Pauliny

INFO

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp.  w ramach kampanii o charakterze edukacyjno-profilaktycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Narkotyki i dopalacze zabijają” spotkali się z uczniami Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych w Janowcu Wielkopolskim.

Wraz z końcem maja upływa termin składania wniosków w ramach naborów prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ostatnie dni na złożenie dokumentów mają rolnicy, którzy ubiegają się o dopłaty bezpośrednie, wsparcie na modernizację gospodarstw czy tworzenie grup i organizacji producentów.

Żnińscy dzielnicowi, podczas wspólnej akcji zorganizowanej z  Media Expert w Żninie oznakowali 58 rowerów. Dzięki temu właściciele jednośladów oprócz zabezpieczenia roweru przed ewentualną kradzieżą mieli okazję aby porozmawiać ze swoim dzielnicowym.

W sobotę, 18 maja br. zmarł Eugeniusz Izdebski – zasłużony dla Powiatu Żnińskiego artysta rzeźbiarz, pałucki twórca ludowy, instruktor, opiekun i dobry duch Pałuckiej Pracowni Rzeźby.

W minioną sobotę, 12 maja br. uroczysty Jubileusz istnienia Związku Wędkarskiego „Wełna Rogowo” w Rogowie obchodzili wędkarze z terenu gminy Rogowo.

REKLAMA

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA