Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Rzecznik Prasowy Wojewody Kujawsko - Pomorskiego Adrian Mól przekazał informacje o kolejnych zakażeniach COVID-19 w województwie kujawsko - pomorskim.

Stowarzyszenie TROCHĘ KULTURY! ze Żnina organizuje wolontariat dla młodych osób, które pragną wesprzeć seniorów w ich codziennej egzystencji, choćby w zakupach niezbędnych produktów spożywczych.

Masz sprawę do załatwienia w Wydziale Komunikacji i Dróg w Starostwie Powiatowym w Żninie? Koniecznie zapoznaj się z komunikatem Starosty Żnińskiego.

Z dniem 16 marca 2020 r. w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 wśród pacjentów w Pałuckim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie, Dyrektor Szpitala Roman Pawłowski wprowadził czasowe – na okres 2 tygodni, tj. do 30 marca 2020 r., zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo lub zgodnie z przyjętym planem postępowania leczniczego.

Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz o przypadkach zakażeń koronawirusem w naszym województwie. Przypominamy, u 7 osób test na obecność wirusa dał pozytywny wynik.

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA