Imieniny: Natalii. Eligiusza

INFO
OGŁOSZENIE

Pod koniec października w Rogowie odbyła się wizytacja zakończonej przebudowy ul. Gnieźnieńskiej w Rogowie. W wydarzeniu wzięli udział: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, Wójt Gminy Rogowo Tomasz Michalczak, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Żninie Adrian Kubicki oraz Zastępca Wójta Marcin Nitka.

W sobotę, 8 października 2022 roku w dziekszyńskim lesie odbyło się Grzybobranie zorganizowane przez Klub Honorowych Dawców Krwi im. Błogosławionego Mariana Skrzypczaka w Janowcu Wielkopolskim z Prezesem Kazimierzem Szocińskim na czele.

5 lat temu w Rydlewie powstał nowy ogród działkowy. Nowy, lecz na „cukrowniczych” podwalinach. W tym roku działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zielona Dolina” w Rydlewie świętowali okrągłe urodziny.

Na ostatniej Sesji Rady Gminy Rogowo Wójt Gminy Tomasz Michalczak oraz Przewodniczący Rady Gminy Rogowo Dariusz Kośmider złożyli podziękowania i uhonorowali druhów Hieronima Grzeczkę i Andrzeja Krygra za wieloletnią pracę społeczną na rzecz Gminy Rogowo.

W dniu dzisiejszym, na terenie Cementowni Kujawy odbyła się sesja dialogu społecznego, na której przedstawiciele i eksperci Lafarge odpowiedzieli na zgłoszone przez reprezentantów lokalnych organizacji potrzeby. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządu, szkół, stowarzyszeń i organizacji działających na ich terenie. Przy okazji spotkania odbyło się uroczyste odsłonięcie ekologicznego muralu, który powstał w ramach konkursu Lafarge i Geocycle.

REKLAMA
AUTOPROMOCJA