Pochmurno

21°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Lip 2018

    Thunderstorms 27°C 15°C

  • 17 Lip 2018

    Scattered Thunderstorms 21°C 16°C

Imieniny: Eustachego, Marii

INFO

Znamy już laureatów II edycji konkursu "Przyjazny Dzielnicowy". W powiecie żnińskim laureatem  został sierż. szt. Dawid Superczyński z Komendy Powiatowej Policji w Żninie.

Komendant Główny Policji wydał decyzję w sprawie odwołania z funkcji komendanta Komendy Powiatowej Policji w Żninie Artura Krajewskiego. Decyzja została uchylona.

W dniach 21 i 22 czerwca firma Usługi Spawalnicze-Celmer Grzegorz dokonała naprawy uszkodzeń pomostu w ciągu ulicy Licealnej.

Policjanci z komendy powiatowej w Żninie zorganizowali debatę "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na to wpływ – bezpieczeństwo seniorów” dla mieszkańców gminy Gąsawa. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Wójt Gminy Gąsawa. Policjanci zaprezentowali działanie aplikacji "Moja Komenda”, a także Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wysłuchali także z jakimi problemami borykają się mieszkańcy i zapewnili, że postarają się znaleźć sposób na ich rozwiązanie.

Od dnia 1 lipca 2018 r. weszły w życie przepisy art. 5 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu