Żnin

Imieniny: Arkadiusza, Eugeniusza, Kazimierza

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Do 14 marca wydłużono okres dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Przysługuje on m.in. gdy placówka oświatowa dziecka lub dorosłej osoby niepełnosprawnej jest zamknięta, lub działa w ograniczonym zakresie w związku z Covid-19.

Ulica Kościuszki w Żninie, na odcinku od Pizzerii Santana do Apteki Centrum Zdrowia jest całkowicie zamknięta. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, prawdopodobną przyczyną jest wyciek gazu.

Artykuł sponsorowany

Łóżko jest sercem sypialni - to właśnie jego ułożenie nadaje ton całemu pomieszczeniu i decyduje o jakości nocnego wypoczynku. Jednak ze względu na pokaźne rozmiary nierzadko stanowi ono wyzwanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aranżowaniem wnętrz. Ustawione nieprawidłowo sprawi, że sypialnia wygląda na małą i zatłoczoną, a poruszanie się po niej jest niewygodne. Jak więc ustawić łóżko, aby wydobyć z sypialni cały jej potencjał?

Redakcja Goniec Pałucki jako wydawca gazet Goniec Pałucki Firmy na Rynku Lokalnym, Złoty Kłos Wiadomości Rolnicze oraz Internetowego Serwisu Lokalnego Goniec Pałucki przyłącza się do protestu mediów.

W Tarnowie Podgórnym odbyło się spotkanie założycielskie powołujące Ogólnopolską Koalicję Samorządową. Celem powstania inicjatywy są wspólne działania samorządowców z całego kraju na rzecz wzmacniania i obrony samorządności na różnych szczeblach.

Cytat dnia

"Nikt prawie nie wie,

dokąd go zaprowadzi droga,

póki nie stanie u celu."

J.R.R. Tolkien, "Władca Pierścieni" t. II

AUTOPROMOCJA