Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Malgorzaty, Piotra

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 27. Również swoją cegiełkę do świątecznego grania dołożyli wolontariusze i mieszkańcy z Pałuk.

8 stycznia zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich w siatkówce dziewcząt. Tytuł najlepszej drużyny po pasjonującej walce w finale z I LO Żnin obroniły gospodynie turnieju, zawodniczki Zespołu Szkół Niepublicznych w Janowcu Wlkp.

Od dzisiaj, oficjalnie w naszym powiecie rozpoczęły się ferie. Jak co roku w ramach działań „Bezpieczne ferie” policjanci spotykali się z uczniami w szkołach i przedszkolach. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku.

W niedzielę, 6 stycznia 2019 r. w Gminnym Domu Kultury w Rogowie Seniorzy Klubu Aster oraz Chór Aster zorganizowali spotkanie opłatkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem.

W dniu wczorajszym (6.01.2019r) w Święto Trzech Króli do Sanktuarium Matki Bożej Gościeszyńskiej wyruszyły trzy orszaki: z Budzisławia, Cegielni i Gościeszyna, by wspólnie świętować.

Cytat dnia

 

Repertuar 24-27.01.2019

 

 

AUTOPROMOCJA