Rain

8°C

Żnin

Rain

Wilgotność: 96%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 14 Lis 2018

    Rain 9°C 6°C

  • 15 Lis 2018

    Zachmurzone 8°C 5°C

Imieniny: Rogera, Serafiny

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym pismo z Urzędu Miejskiego w Żninie dotyczące sprawy zamknięcia pomostów z powodu ich usterki.

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego  w mini piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2006 i młodszych oraz chłopców z rocznika 2006 i młodszych.

W każdym mieście i w każdej wsi na terenie naszego kraju Polacy świętowali 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Tak w stolicy Pałuk mieszkańcy Żnina, gminy Żnin oraz władze samorządowe, przedstawiciele placówek oddali hołd tym, którzy oddali za niepodległość swoje życie.

Policjanci z Kcyni wspólnie z kadrą pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Sipiorach zorganizowali konkurs plastyczny dla uczniów szkoły. Konkurs był podsumowaniem zajęć profilaktycznych, jakie dla młodzieży prowadził dzielnicowy.  

Znamy już oficjalne wyniki II tury. W Gminie Rogowo po 28 latach kierowania gminą mieszkańcy nie poparli Józefa Sosnowskiego. W gminie Żnin i Gąsawa bez zmian.

REKLAMA

Cytat dnia

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,

lecz przez to, kim jest;

Nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu