Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anety, Bogdana

INFO

Wakacje to czas wyjazdów za granicę. Każdy chce przywieźć ze sobą niezapomniane wspomnienia. Wiele osób decyduje się na zakup pamiątek, które mają przywodzić na myśl ten wakacyjny czas i którymi będzie można ozdobić dom lub pochwalić się przed znajomymi. Niestety, nie wszystko wolno przywozić z zagranicznych wypadów, a niektóre pamiątki możemy być zmuszeni zostawić jeszcze na lotnisku.

W sobotę, 6 lipca 2019 roku sekcja lekkoatletyczna trenująca pod skrzydłami przy Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podsumowała miniony sezon 2018/2019. Niemal wszyscy zawodnicy wraz z rodzicami i trenerami, dzięki uprzejmości Prezesa BOSiR Barcin - Krzysztofa Wolskiego, spotkali się przy okolicznościowym grillu - były kiełbaski, karkówka, wata cukrowa i popcorn. Nie zabrakło pysznych ciast i babeczek oraz pięknego tortu, o które to wypieki zadbali rodzice. 

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. To wymaga szczególnych predyspozycji i cech charakteru. Zapewne tacy właśnie są dzielnicowy wyróżnieni w konkursie "Przyjazny Dzielnicowy". To mieszkańcy naszego województwa ich wskazali. Wśród wyróżnionych dzielnicowy z Łabiszyna.

W miniony weekend nad Jeziorem Małym Żnińskim po razy 40. odbyły się Motorowodne Mistrzostwa Europy. W tym roku w klasach F-700 oraz F-125. Podczas imprezy odbył się również III Memoriał im. Józefa Kowalkiewicza w klasach OSY - 400, GT-30 i GT-15

Tylko do 8 lipca, rolnicy, którzy czasowo zaprzestali produkcji drobiu z powodu ptasiej grypy, mogą ubiegać się o wsparcie finansowe dla swoich gospodarstw.

Cytat dnia

Patronat medialny

 

AUTOPROMOCJA