Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Barbary. Krystiana

INFO
AUTOPROMOCJA

W dniu 30 listopada 2020 r. otwarto na drodze powiatowej nr 2338C Żnin - Gąsawa - Ryszewo nowy most w Gąsawie na rzece Gąsawka.

E-wizyty w ZUS-ie z każdym z dniem stają się coraz bardziej popularne. Z tej szybkiej i bezpiecznej formy kontaktu skorzystało blisko 9 tys. klientów, a ich liczba systematycznie rośnie. W trakcie wideorozmowy z pracownikiem ZUS można załatwić już nie tylko sprawy związane z emeryturami, rentami, wypłatą zasiłków, czy prowadzeniem firmy, ale również porozmawiać z doradcą do spraw ulg i umorzeń.

Artykuł sponsorowany

Styl góralski jest bardzo wyrazisty, nie można go pomylić z subtelnym stylem rustykalnym. Jest prosty, surowy, bardzo ciepły i bardzo swojski. Zobacz, jak wykorzystać dodatki w stylu folk i zaaranżować dom lub mieszkanie w góralskim stylu.

Celinka urodziła się w styczniu – pozornie zdrowa, wypisana ze szpitala ze wzorową kartą zdrowia. Świeżo upieczeni rodzice, szczęśliwi, że wszystko układa się po Ich myśli. Niestety – do czasu.

Leśnicy z Gołąbek potwierdzają pobyt pierwszego rysia w naszym regionie. W ostatnim czasie widziano go w okolicach Kaczkowa (zasięg Leśnictwa Łysinin), przedefilował kilkadziesiąt metrów od filmującej osoby. Nie budził obaw, raczej podziw dla niespotykanej sylwetki dorodnego kocura.

REKLAMA

Cytat dnia

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."

 
AUTOPROMOCJA