Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Malgorzaty, Piotra

INFO

Żnińscy policjanci odnaleźli w samochodzie oraz lokalu zajmowanym przez 36-letniego mieszkańca powiatu mogileńskiego krajankę tytoniową oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Z poważnymi konsekwencjami musi się liczyć 37-letni mieszkaniec Żnina, który kompletnie pijany prowadził samochód osobowy. Podczas swojej brawurowej jazdy popełnił szereg wykroczeń drogowych.  Ponadto przewoził w pojeździe 9-letniego syna.  

Do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami grozi 33-letniemu mieszkańcowi Żnina, którego kryminalni przyłapali na posiadaniu środków odurzających. Jak się okazało, mężczyzna prowadził samochód osobowy będąc pod ich wpływem.

Barcińscy policjanci podczas patrolu zatrzymali 52-latka, który kierował osobowym oplem wbrew sądowemu zakazowi. Mieszkaniec gminy Barcin niebawem usłyszy zarzut. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od 1 stycznia br., w związku z nowelizacją rozporządzenia w sprawie kontroli ruchu drogowego, funkcjonariusze spisują stan licznika kontrolowanych pojazdów. W ciągu zaledwie kilku dni mundurowi ujawnili trzy przypadki ingerencji w drogomierze.

Cytat dnia

„Jeżeli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo, przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.” Henry Ford

 

PATRONAT MEDIALNY

AUTOPROMOCJA