Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jonasza, Mateusza

INFO

Mogileńscy policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy kierujący”. W czasie działań wszyscy spośród 710 przebadanych kierowców byli trzeźwi.

Żnińscy kryminalny zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Gdyby nie policjanci, którzy zapobiegli wprowadzeniu na rynek ponad 10 kg narkotyków, sprawcy na swoim przestępczym procederze mogliby zarobić nawet ponad pół miliona złotych. Sprawcy, decyzją sądu, już trafili do aresztu na 3 miesiące. Za przestępstwa, o które są podejrzani grozi im nawet 10 lat więzienia.

Policja przestrzega przed nową i coraz bardziej powszechną metodą działania przestępców. Oszust podszywa się pod osobę znajomą na jednym z portali internetowych najczęściej Facebook , prosi o wygenerowanie i przesłanie kodu BLIK. Mundurowi apelują o rozwagę przy podawaniu kodów do kont internetowych, nawet jeśli osoba podaje się za bliską znajomą czy członka rodziny.

W naszym województwie zaczęła działać policyjna grupa "SPEED". To policjanci ruchu drogowego i ich szybkie BMW z videorejestratorami, którzy ścigać będą zwłaszcza tych, którzy za nic mają ograniczenia prędkości.

Nadal trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy utonęli wczoraj w nocy na jeziorze Chomiąskim. Wodowana jest teraz łódka ze specjalistycznym sonarem.

Cytat dnia

"Żyj, po prostu prawdziwie żyj,
Dla ludzi życzliwość miej,
I jedną tę samą twarz.
A gdybyś miał choć raz wątpliwości cień,
To w sercu poszukaj swym
Przepisu na świat."

Bajm - Niby Nic

AUTOPROMOCJA