Rain

8°C

Żnin

Rain

Wilgotność: 82%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 24 Wrz 2018

    Rain 11°C 6°C

  • 25 Wrz 2018

    Częściowo zachmurzone 13°C 5°C

Imieniny: Gerarda, Teodora

INFO

Szubińscy i nakielscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie, ale na nic się to zdało.

Kcyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 19 września na ul. Szubińskiej. Po zderzeniu motocyklisty z autem osobowym, 25-latek kierujący hondą został przetransportowany z obrażeniami ciała do szpitala.

Sąd Rejonowy w Żninie aresztował na 3 miesiące 25-latka za posiadanie prawie kilograma dopalaczy. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Mimo dobrych warunków drogowych i zwiększonej ilości patroli ruch drogowego przez ostanie dni na terenie powiatu żnińskiego doszło do dwóch, na szczęście niegroźnych, wypadków drogowych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Nie żyje 73 – letnia rowerzystka, która została najechana przez kierującą pojazdem mercedes.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu