Żnin

Imieniny: Agnieszki, Jaroslawa

INFO
AUTOPROMOCJA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Ujemne temperatury w nocy, a dodatnie w dzień, sprawiają, że lód na jeziorach lub rzekach robi się cieńszy i bardziej kruchy. Musimy pamiętać, że wejście na taką taflę jest zawsze ryzykowne i może skończyć się tragicznie.

Żnińscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego, poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące za kradzież, której się dopuścił.

Pomimo wielu apeli i wysokich kar nadal są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Są zagrożeniem dla siebie i innych, tak też było w sylwestrowy poranek. Nietrzeźwa kobieta spowodowała poważną kolizję, natomiast w pierwszym dniu nowego roku pijany kierowca bez prawa jazdy, uderzył w drzewo.

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie udaremnili jazdę samochodem 16-latce. Młoda kobieta prowadziła pojazd pod wpływem narkotyków, nie posiadała uprawnień do kierowania. To nie wszystkie jej przewinienia. O dalszym losie bydgoszczanki zadecyduje sąd rodzinny.

Policjanci wydziału kryminalnego i pracownicy przedsiębiorstwa energetycznego w trakcie kontroli domu ujawnili dodatkowe łącze pomijające licznik poboru energii. Właścicielowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Ale nie tylko.

Cytat dnia

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

AUTOPROMOCJA