Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipa, Pauliny

INFO

Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego na przejeździe kolejowym, do jakiego doszło dzisiaj w miejscowości Zamość. O dużym szczęściu może mówić kierująca volvo 61- latka, która zderzyła się z lokomotywą nie doznając żadnych obrażeń. Policjanci apelują o ostrożność w rejonie przejazdów kolejowych.

Policjanci z Szubina zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kcyni, u którego w trakcie kontroli drogowej znaleźli woreczki z zawartością  suszu roślinnego oraz białego proszku Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadania zabronionych substancji. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę zakończyły się działania  „Bezpieczny Weekend- Majowy Weekend”. Głównym celem wzmożonych patroli, które pojawiły się na drogach naszego powiatu, było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. W czasie trwania działań doszło do 1 wypadku drogowego oraz 9 kolizji.  

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się matury. Od rana w polskich szkołach trwa sprawdzanie placówek. Jak przekazała nam kpt. Mirosław Wrzesiński, Oficer Prasowy KP PSP w Żninie strażacy sprawdzają szkoły w związku z alarmem bombowym.

Trzech młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę w miejscowości Cerekwica, pow. żniński. Kierujący oplem vectra zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w drzewo wskutek czego śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer pojazdu. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że kierowca był nietrzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA