Imieniny: Tomasza, Maurycego

INFO

Łabiszyńscy dzielnicowi ustalili i zatrzymali 20-latka podejrzanego o zniszczenie pomnika znajdującego się na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzut, który dotyczy znieważenia miejsca spoczynku. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

40-latek kierując dostawczym autem uderzył w rowerzystkę. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Na szczęście poszkodowana cyklistka i nie odniosła obrażeń. Mieszkaniec gminy Gąsawa odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mieszkańców Łabiszyna. Wczoraj prokurator przedstawił 39-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Natomiast 53-latek odpowie za utrudnianie postępowania karnego, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat więzienia.

Policjanci ustalili i zatrzymali 39-latka podejrzewanego o ugodzenie nożem mężczyznę na ul. Sienkiewicza w Łabiszynie. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Napastnik po kilku godzinnych poszukiwaniach sam stawił do jednostki policji, gdzie trafił do aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Policjanci zatrzymali trzy osoby zamieszane w upozorowaną kradzież pojazdu dostawczego. Śledczy ustalili również, że podejrzani już wcześniej dopuścili się nielegalnego procederu, chcąc wyłudzić odszkodowanie. Decyzją sądu jeden z nich został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

AUTOPROMOCJA
REKLAMA