Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

Policjanci ruchu drogowego żnińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego, mieszkańca Zakopanego, który kierował samochodem pomimo orzeczonego sądowego zakazu. Mężczyźnie grozi teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze relacji Sarbinowo-Słębowo. W rezultacie zderzenia dwóch samochodów osobowych, trzy osoby trafiły do placówek medycznych.

W Żninie na ul. Klemensa Janickiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniosła 64-letnia piesza, którą potrącił osobowy ford. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i komendy ze Żnina zatrzymali 32-letnią kobietę i 67-letniego mężczyznę podejrzanych o dokonanie szeregu włamań do domów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. We wtorek, 7 listopada br. sąd zadecydował o ich aresztowaniu. Mieszkańcom powiatu aleksandrowskiego grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi 39-latkowi, który zdecydował się na prowadzenie samochodu osobowego pod wpływem alkoholu i wbrew sądowemu zakazowi. Chcąc uniknąć odpowiedzialności mężczyzna uciekł do lasu.

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"