Imieniny: Anieli, Jerzego

INFO

Policjanci z barcińskiego komisariatu zatrzymali kierowcę, który zdecydował się na jazdę, pomimo obowiązujących go sądowych zakazów. 46-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w rejonie Wawrzynek. Brał w nim udział samochód osobowy, który najechał na leżące na drodze konary drzewa. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Ponad 170 gramów amfetaminy i marihuanę zabezpieczyli szubińscy kryminalni. Do sprawy zatrzymano dwóch mieszkańców gminy. Obaj już usłyszeli zarzuty, a jeden z nich, decyzją sądu, został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Policjanci żnińskiej „drogówki” zatrzymali wczoraj mężczyznę, który poruszał się po drodze S5 pomimo, iż cofnięto jego uprawnienia do kierowania. Mieszkaniec powiatu szamotulskiego odpowie za przestępstwo z art. 180a kodeksu karnego. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego z mogileńskiej komendy zatrzymali w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie) poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 27-latek był podejrzany o to, że w sierpniu i wrześniu 2021 roku przewiózł samochodem spod polsko – białoruskiej granicy łącznie 47 Irakijczyków, którzy nielegalnie chcieli dostać się na zachód Europy.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA