Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anety, Bogdana

INFO

W dniu dzisiejszym, około godziny 10:55 w Podgórzynie doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na miejscu śmierć poniósł 58-letni  mieszkaniec Rojewa.

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu po tym, jak kierujący motorowerem marki Romet doprowadził do zderzenia z lawetą marki Mercedes. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP.

W poniedziałek na drogach powiatu żnińskiego mundurowi prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy Kierujący”. Wykonali łącznie 769 sprawdzeń stanu trzeźwości. W dwóch przypadkach kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy, gdyż kierujący byli nietrzeźwi.  

Żnińscy mundurowi pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Rogowie. Pasażer jednego z pojazdów z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Zarzuty dwukrotnej kradzieży z włamaniem usłyszeli mieszkańcy Kcyni po tym, jak zostali ujęci na gorącym uczynku przez pokrzywdzonego i przypadkowych świadków. Obaj, z racji tego, że byli już karani za podobne przestępstwa, odpowiadać będą jako recydywiści i grozi im kara nawet do 15 lat więzienia.

Cytat dnia

Patronat medialny

 

AUTOPROMOCJA