Rain

8°C

Żnin

Rain

Wilgotność: 96%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 14 Lis 2018

    Rain 9°C 6°C

  • 15 Lis 2018

    Zachmurzone 8°C 5°C

Imieniny: Rogera, Serafiny

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów grozi 63-letniemu mieszkańcowi Bydgoszczy, którego zatrzymała żnińska „drogówka”. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2,3 promila alkoholu i nie zastosował się do zakazu sądowego. Dodatkowo w pojeździe przewoził nielegalny alkohol.

Około godziny 12:00 w Żninie, na terenie starej mleczarni doszło do tragedii. Z komina znajdującego się na terenie posesji spadł mężczyzna. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Dwie pracownice jednego z barcińskich przedsiębiorstw dokonały zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. Uniemożliwiły mu wyjazd z terenu zakładu i wezwały patrol policji. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jakie poniesie konsekwencje zadecyduje sąd.  

Żnińscy kryminalni ustalili, że w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Łabiszyn dochodzi do kradzieży prądu. Po otrzymaniu wyceny od pokrzywdzonego podejrzani usłyszą zarzuty i będą tłumaczyć się przed sądem.

Dzisiaj po godzinie 16:00 doszło do ponownego pożaru śmieci w Łabiszynie przy ulicy Przemysłowej. Pierwszy pożar miał miejsce w maju br.

Cytat dnia

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,

lecz przez to, kim jest;

Nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu