Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

INFO

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około północy na drodze relacji Cerekwica - Uścikowo. Kierowca Iveco, który w nim uczestniczył, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ukarali go mandatem karnym.  

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest priorytetem dla różnych służb. Dlatego też, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, żnińscy mundurowi cyklicznie podejmują wspólne działania z Inspekcją Transportu Drogowego. Podczas wspólnej służby, mundurowi zatrzymali 26-letniego kierowcę, który dopuścił się wielu przewinień podczas wykonywania transportu drogowego rzeczy.  

Żnińska „drogówka” namierzyła kierowcę pojazdu marki Audi, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość poza obszarem zabudowanym. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, u których kryminalni znaleźli narkotyki. Wszyscy podejrzani zostali zatrzymani na terenie gminy Barcin. Już usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia, do którego doszło 7 lutego br. w miejscowości Ameryczka. Po zderzeniu mana z peugeotem, kierowca „osobówki” oraz pasażerka zostali przetransportowani do szpitali. Okazało się, że 24-latek, który prowadził mana nie posiadał uprawnień na pojazd, którym kierował.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA