Imieniny: Halinyk Mariana

INFO
REKLAMA

Sąd Rejonowy w Żninie zadecydował dzisiaj o trzymiesięcznym areszcie dla 60-latka, który jest podejrzany o kradzież samochodu marki Porsche Carrera na terenie Niemiec. Mieszkaniec Pucka usłyszał także zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Wiewiórczynie. Pasażerka z osobowego volkswagena z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Żnińska „drogówka” zatrzymała w ostatnich dniach pięciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyźni stracili uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy prowadzili pojazd osobowy po użyciu alkoholu. Ujęli również nietrzeźwego rowerzystę. O konsekwencjach prawnych zdecyduje sąd, do którego trafią wnioski o ukaranie w związku z popełnionymi wykroczeniami. 

Policjanci z komisariatu w Kcyni, nadzorowani przez prokuraturę, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło w sobotę w Łankowicach. Po zderzeniu dwóch aut jeden z kierowców, na skutek doznanych obrażeń, zmarł.

REKLAMA
AUTOPROMOCJA