Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Lucjana, Ewarysta

INFO
AUTOPROMOCJA

Szubińscy policjanci nadzorowani przez prokuraturę wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Szubin-Łabiszyn. Po zderzeniu alfy romeo z ciężarowym manem na miejscu zginął 29-letni kierowca auta osobowego.

Nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło dziś rano w Paterku. Auto osobowe potrąciło rowerzystkę, która pomimo udzielonej pomocy zmarła.

Sąd w Szubinie aresztował dziś na dwa miesiące 41-latka zatrzymanego w związku z napaścią na interweniujących policjantów. Podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek w miejscowości Ameryczka w gminie Szubin. Kierowca zestawu pojazdów cofając uderzył w jadącego trasą opla. Osoby podróżujące autem osobowym z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitali.  

Wczoraj, 30 września br., w miejscowości Barcin-Wieś doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

57-letni kierujący toyotą uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Był pijany i jechał bez uprawnień.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA