Pochmurno

-1°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 19 Lut 2018

    Pochmurno 2°C -1°C

  • 20 Lut 2018

    Zachmurzone 2°C -2°C

Imieniny: Arnolda, Jozefa, Konrada

INFO
REKLAMA

W sali sportowej przy Zespole Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych rocznika 1998 i młodszych.

W Zespole Szkół w Barcinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych z rocznika 2005 i młodszych oraz rocznika 2002-2004.

Uczniowie z 8 szkół z terenu powiatu żnińskiego wzięli udział w XXIII Świątecznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego. Wygrali uczniowie z I LO im. Braci Śniadeckich w Żninie.

Na specjalne zaproszenie Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do Barcina przyjechał reprezentant Polskiej kadry, grający na co dzień w Lechii Gdańsk - Grzegorz Wojtkowiak.

St. sierż. Marcin Szymański z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Barcinie zdobył dwa złote medale w Mistrzostwach Polski Północnej MMA ALMMA 141 w kategorii „Full Contact MMA” i „Ograniczonej Formule Senior MMA”. Policjant wszystkie walki zakończył przed czasem.  

Cytat dnia

 Nie płacz w liście, nie pisz, że los ciebie kopnął,

nie ma na ziemi sytuacji bez wyjścia,

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno.

ks. Jan Twardowski

AUTOPROMOCJA