Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Justyny, Cypriana

INFO
AUTOPROMOCJA

Po ponad 28 -latach służby asp. sztab. Andrzej  Lisiecki, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie pożegnał się z mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Zastępcę naczelnika żegnali policjanci, pracownicy cywilni oraz Żniński Starosta.

 

fot. KPP w Żninie

5 stycznia pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Dariusz Biskup uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Andrzejowi Lisieckiemu za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się policjanci, pracownicy cywilni oraz Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, który podziękował za długoletnią współpracę i życzył sukcesów w życiu osobistym.

fot. KPP w Żninie

Asp. sztab. Andrzej Lisiecki od początku kariery zawodowej związany był ze żnińską jednostką. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1989 roku. Następnie został delegowany do służby w oddziałach prewencji w Gdańsku. W 1991 roku powrócił do Żnina i objął stanowisko technika kryminalistyki. W latach 1992 - 2007 pełnił służbę jako dzielnicowy, po czym przez kolejny rok pełnił funkcję Kierownika Posterunku Policji w Rogowie. Od 2008 roku był kierownikiem Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Żninie, a w 2010 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego żnińskiej komendy. Podczas pełnionej służby dał się poznać jako wymagający i profesjonalny przełożony oraz dobry kolega.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA