Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Justyny, Cypriana

INFO
AUTOPROMOCJA

W Komendzie Powiatowej Policji w Żninie pożegnano kom. Mariusza Gaika Naczelnika Wydziału Kryminalnego, który został powołany na stanowisko I-go Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią.

fot. Wioleta Burzych

W  środę, 4 stycznia policjanci żnińskiego garnizonu pożegnali Naczelnika Wydziału Kryminalnego, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy powierzył obowiązki I-go Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią. Komendant Powiatowy Policji w Żninie podinsp. Artur Krajewski podziękował kom. Mariuszowi Gaikowi za zaangażowanie i realizację służbowych obowiązków na bardzo wysokim poziomie. Za dobrą współpracę podziękowali również szef Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Szubinie z siedzibą w Żninie – prokurator Dariusz Mańkowski oraz prokurator Marcin Malinowski. Komendant wraz z funkcjonariuszami policji i pracownikami cywilnymi życzyli kom. Gaikowi samych sukcesów na nowym stanowisku.

fot. Wioleta Burzych

Kom. Mariusz Gaik służbę w policji rozpoczął w 1996r. Pracował w pionie  kryminalnym. W latach 2006-2007 zajmował stanowisko kierownika Posterunku Policji w Łabiszynie. Następnie przez krótki okres w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie zajmował się sprawami kadrowymi. Następnie od 2007 roku był Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. W 2010 roku objął stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego od 05.01.2017r. komendant żnińskiej policji powierzył asp. sztab. Krzysztofowi Rygielskiemu. 

 

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA