Imieniny: Pawla, Walerii

INFO

Siedmioro zawodników uczestniczyło w Turnieju Szachowym "Białe Wakacje 2017", który rozegrany został w sali Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie.

W zawodach uczestniczyło siedmioro zawodników, grających systemem kołowym przy tempie 10 minut na zawodnika. W klasyfikacji generalnej z kompletem zwycięstw triumfował Borys Paliwoda. Młody talent Baszty MOS Żnin wygrał także klasyfikację gimnazjalistów, wyprzedzając swego klubowego kolegę Jakuba Tańskiego (4 pkt.). W gronie uczniów szkół podstawowych najlepszym był Wiktor Tański (5 pkt.), drugie miejsce zajął Bartosz Koliński z Barcina (3 pkt.), a trzecie Sebastian Werkowski (SP 2 Żnin, 2 pkt.). Na czwartym miejscu uplasowała się jedyna w stawce zawodniczka, Oliwia Walczak ze Żnina.

Turniej sędziował Piotr Konieczyński. Dla wszystkich zawodników organizatorzy ufundowali okazałe pamiątkowe puchary.