Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

Znamy zwycięzcę i laureatów II Zimowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rogowo w Lubczu. Z powodu pandemii koronawirusa zakończenie zawodów mogło odbyć się dopiero w wakacje.O puchar Wójta Gminy Rogowo walczyło łącznie 17 zawodników m.in. z Lubcza, Rogowa, Ryszewa, Gałęzewa, Mięcierzyna i Cotonia, podczas 7 spotkań. Mecze rozgrywane były zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego PZTS, do dwóch zwycięskich setów. W zależności od ilości osób biorących udział w poszczególnych spotkaniach, turniej rozgrywany był w systemie grupowym lub w systemie "każdy z każdym".

I miejsce w II Zimowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rogowo zajął Tadeusz Wypijewski z Rogowa, który w całym turnieju nie przegrał ani jednego spotkania. II miejsce należało do Tomasza Jabłońskiego z Gałęzewa. III miejsce zdobył Jarosław Marciniak z Lubcza. Puchary zwycięzcom wręczał Wójt Gminy Rogowo Tomasz Michalczak, natomiast pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale z rąk organizatorki Julity Marciniak oraz drobne upominki.

Organizatorem turnieju była Julita Marciniak. Nagrody ufundowali: Wójt Gminy Rogowo Tomasz Michalczak, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Rogowo Julita Marciniak, Redakcja Goniec Pałucki, Wasze Radio FM, Fan Club Start Gniezno oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lena".

Klasyfikacja końcowa

1. Tadeusz Wypijewski   - 175 pkt

2. Tomasz Jabłoński      - 132 pkt

3. Jarosław Marciniak   -  112 pkt

4. Mateusz Kowalewski  - 98 pkt

5. Paweł Marciniak         - 96 pkt

6. Andrzej Kowalewski   - 74 pkt

7. Grzegorz Owczarzak  - 58 pkt

8. Maciej Owczarzak       - 56 pkt

9. Piotr Zaremba             - 50 pkt

10. Marcin Owczarzak    - 23 pkt

11. Waldemar Gawron    - 36 pkt

12. Andrzej Woźny          - 15 pkt

13. Joanna Kaczmarek   - 10 pkt

14. Karolina Zamiar         - 8 pkt

15. Marta Owczarzak      - 8 pkt

16. Krzysztof Myller        - 6 pkt

17. Dawid Elman            - 3 pkt

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"