Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

Żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze relacji Sarbinowo-Słębowo. W rezultacie zderzenia dwóch samochodów osobowych, trzy osoby trafiły do placówek medycznych.

fot. KPP w Żninie

Wczoraj (26.11.23) około godziny 15.00 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 251 pomiędzy Sarbinowem a Słębowem. Uczestniczyć w nim miały dwa samochody osobowe.

 

fot. KPP w Żninie

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 31-latka z gminy Janowiec Wielkopolski kierując pojazdem marki Renault nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i w chwili podjęcia manewru hamowania w związku z hamowaniem pojazdu jadącego przed nią, utraciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, w trakcie którego obróciło jej pojazd na przeciwległy pas ruchu, gdzie w jego tył uderzył jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Seat, prowadzony przez 20-latkę z gminy Żnin.

fot. KPP w Żninie

W rezultacie tego zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do placówek medycznych. Kierująca seatem oraz pasażerka z renaulta doznały obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej dni 7, dlatego też zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

źródło: KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"