Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

Z surową karą musi się liczyć 31-latek, który ukradł dwa portfele. Ponadto posłużył się skradzioną kartą płatniczą. Mieszkaniec Łabiszyna już usłyszał zarzuty.

Barcińscy kryminalni ustalili, że w dniu 28 września br. na terenie ogródków działkowych w Łabiszynie doszło do kradzieży. Z informacji, jakie pozyskali policjanci wynikało, że z pojazdu osobowego, przez uchyloną szybę, złodziej zabrał dwa portfele z różnego rodzaju dokumentami i kartą płatniczą. Następnie dwukrotnie zapłacił nią za zakupy. Kolejnej transakcji nie udało się sfinalizować z uwagi na jej zablokowanie przez właściciela. Kryminalni ustalili personalia pokrzywdzonego, który potwierdził fakt zaistnienia kradzieży. Następnie stawił się w barcińskim komisariacie, gdzie złożył stosowne zawiadomienie.

Mundurowi ustalili, że czynów tych dopuścił się 31-letni mieszkaniec gminy Łabiszyn. 2 października mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania i usłyszał zarzuty. Utraconych przedmiotów nie odzyskano, ponieważ portfele z dokumentami wyrzucił, a kartę płatniczą spalił. Teraz musi liczyć się z surowszą karą, gdyż kolejnych przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy.  

KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"