Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Żnińscy kryminalni zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn podejrzanych o przywłaszczenie, a następnie zbycie telefonu komórkowego o wartości 2200 złotych. Utracone mienie wróciło do prawowitego właściciela, a zatrzymani usłyszeli zarzuty.  Do zdarzenia doszło 17 stycznia na terenie Żnina. Nieznany wówczas sprawca przywłaszczył telefon komórkowy leżący na chodniku, którego wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 2200 złotych.

Sprawą zajęli się żnińscy kryminalni. Mundurowi zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego wytypowali sprawcę przywłaszczenia. Funkcjonariusze ustalili, że złodziej działając w porozumieniu z innym mężczyzną, zbył smartfon w jednym z lombardów na terenie Żnina. Tam też telefon został zabezpieczony, a następnie wrócił do właściciela.  

25 lutego br. funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców Żnina (19 i 24 lata). Młodszy z nich usłyszał zarzut przywłaszczenia, a starszy paserstwa. Jakie poniosą konsekwencje, zadecyduje sąd do którego trafią akty oskarżenia.

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA