Zachmurzone

1°C

Żnin

Zachmurzone

Wilgotność: 96%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Zachmurzone 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

O godzinie 6.52 Komenda Powiatowa Policji w Żninie została powiadomiona za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku drogowym, do którego doszło pomiędzy Jaroszewem a Brzyskorzystewkiem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe.

W rezultacie podjętych czynności policjanci ustalili, że 39-letni mieszkaniec gminy Kcynia kierując ładowarką rolniczą na  88 km drogi krajowej nr 5 podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę prowadzącą do miejscowości Dobrylewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel Vectra, którym poruszał się w kierunku Bydgoszczy 52-letni mieszkaniec Żnina.

Kierujący Oplem chcąc uniknąć zderzenia z ładowarką zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z kierunku przeciwnego pojazdem marki Audi A4, którym kierował 37-letni mieszkaniec Szubina.

Mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Wszyscy kierujący byli trzeźwi, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała powyżej dni 7 doznał kierujący Oplem Vectrą. Pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. Do około godz. 8.00 w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo. Postępowanie o spowodowanie wypadku drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żninie.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu