Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

INFO

O godzinie 6.52 Komenda Powiatowa Policji w Żninie została powiadomiona za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku drogowym, do którego doszło pomiędzy Jaroszewem a Brzyskorzystewkiem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe.

W rezultacie podjętych czynności policjanci ustalili, że 39-letni mieszkaniec gminy Kcynia kierując ładowarką rolniczą na  88 km drogi krajowej nr 5 podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę prowadzącą do miejscowości Dobrylewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel Vectra, którym poruszał się w kierunku Bydgoszczy 52-letni mieszkaniec Żnina.

Kierujący Oplem chcąc uniknąć zderzenia z ładowarką zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z kierunku przeciwnego pojazdem marki Audi A4, którym kierował 37-letni mieszkaniec Szubina.

Mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Wszyscy kierujący byli trzeźwi, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała powyżej dni 7 doznał kierujący Oplem Vectrą. Pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. Do około godz. 8.00 w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo. Postępowanie o spowodowanie wypadku drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żninie.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA