Pochmurno

21°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Lip 2018

    Thunderstorms 27°C 15°C

  • 17 Lip 2018

    Scattered Thunderstorms 21°C 16°C

Imieniny: Eustachego, Marii

INFO

O godzinie 6.52 Komenda Powiatowa Policji w Żninie została powiadomiona za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku drogowym, do którego doszło pomiędzy Jaroszewem a Brzyskorzystewkiem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe.

W rezultacie podjętych czynności policjanci ustalili, że 39-letni mieszkaniec gminy Kcynia kierując ładowarką rolniczą na  88 km drogi krajowej nr 5 podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę prowadzącą do miejscowości Dobrylewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel Vectra, którym poruszał się w kierunku Bydgoszczy 52-letni mieszkaniec Żnina.

Kierujący Oplem chcąc uniknąć zderzenia z ładowarką zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z kierunku przeciwnego pojazdem marki Audi A4, którym kierował 37-letni mieszkaniec Szubina.

Mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Wszyscy kierujący byli trzeźwi, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała powyżej dni 7 doznał kierujący Oplem Vectrą. Pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. Do około godz. 8.00 w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo. Postępowanie o spowodowanie wypadku drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żninie.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu