Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO

Mieszkanka gminy Janowiec Wielkopolski znalazła na drodze kasetkę, która wypadła z przyczepki samochodowej. Kobieta nie zabrała jej dla siebie, a znalezisko przyniosła do komisariatu policji. Mundurowi już znaleźli jej właściciela.

fot. KPP w Żninie

We wtorek, 2 maja mieszkanka Janowca Wielkopolskiego przyniosła do miejscowego Komisariatu Policji metalową kasetkę, która wypadła z przyczepki samochodowej i została znaleziona na jednej z ulic miasta. Jak ustalono, metalowa kasetka była zamknięta, a w środku znajdowały się pieniądze. Janowieccy policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia właściciela zguby.

W piątek, 5 maja udało się go znaleźć. Trop doprowadził do miejscowego targowiska. Jak się okazało był to również mieszkaniec Janowca Wielkopolskiego. Mężczyzna opisał okoliczności, w jakich doszło do zagubienia kasetki. Dodał, że szukał jej  po trasie przejazdu w feralnym dniu, jednak bezskutecznie.  Był bardzo zaskoczony i zadowolony z faktu odzyskania swojej własności.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA