Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

2 lipca br. w restauracji Zielony Zakątek w Skórkach przyjaciele i bliscy nauczyciela Marka Spochacza organizują dla niego Bal Charytatywny. Nadal są miejsca wolne. Zapisać się można w Gminnym Domu Kultury w Rogowie. Dochód z Balu zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Marka.

W trakcie Balu liczne licytacje, a tam do zdobycia piłka nożna, rękawice bramkarskie i buty z podpisem Zbigniewa Bońka. Organizatorzy gwarantują bogate menu: obiad, zimny bufet, kawa i ciasto oraz kolacja.  Jedną z atrakcji będzie pieczony prosiak. Imprezę poprowadzi zespół Acord z Gniezna.

Cel jest szczytny. Zbierane są środki na leczenie i rehabilitację nauczyciela biologii z Rogowa, Marka Spochacza, który w tym zawodzie pracuje 36 lat. Niestety na początku października 2020 roku doznał udaru krwotocznego, którego skutkiem był krwiak w prawej półkuli mózgu. Po krótkim pobycie w szpitalu, ze względu na brak możliwości podjęcia leczenia, po niespełna dwóch tygodniach doznał kolejnego rozległego udaru. Tym razem niedokrwiennego w lewej półkuli mózgu. Przez miesiąc przebywał w szpitalu w Bydgoszczy, gdzie lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Jednak pomimo afazji i paraliżu prawej strony ciała, przeżył już najgorszą ostrą fazę udaru i nie poddał się. Z uwagi na potrzebę całodobowej opieki przebywa obecnie w "Leśnym Domu Seniora" w Piastowie.

Osoby zainteresowane udziałem w Balu mogą zapisać się w Gminny Domu Kultury w Rogowie osobiście lub pod nr tel. 52 30 24 076.

Cena: 130 zł od osoby.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA