Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Punktualnie o godzinie 8:00, 5 sierpnia br, rolnicy z całej Polski spotkali się na rynku w Srocku (gm. Moszczenica) pod Piotrkowem Trybunalskim. W ten sposób wyrażają swój sprzeciw przeciw nieudolnej walce z ASF. W strajku udział brali również rolnicy z Pałuk.

W sobotę, przed żnińską Basztą sptokali się seniorzy z terenu gminy Żnin, by wspólnie obchodzić swoje święto.

Przyjaciele oraz LZS Grochowiska Księże w minioną sobotę zorganizowali dla Marka Spochacza charytatywny turniej piłki nożnej, podczas którego zbierano środki na leczenie nauczyciela z Rogowa. 

Wolontariusze i członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 spotkali się w Żninie z mieszkańcami i mediami. Przedstawili dotychczas zrealizowane działania w powiecie żnińskim oraz propagowali temat rodzinnej pieczy zastępczej.

2 lipca br. w restauracji Zielony Zakątek w Skórkach przyjaciele i bliscy nauczyciela Marka Spochacza organizują dla niego Bal Charytatywny. Nadal są miejsca wolne. Zapisać się można w Gminnym Domu Kultury w Rogowie. Dochód z Balu zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Marka.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA