Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Przyjaciele oraz LZS Grochowiska Księże w minioną sobotę zorganizowali dla Marka Spochacza charytatywny turniej piłki nożnej, podczas którego zbierano środki na leczenie nauczyciela z Rogowa. 

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Łabiszynie, w minioną niedzielę, znakowali rowery podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego na ul. Parkowej. Głównym założeniem i celem znakowania rowerów jest ograniczenie procederu ich kradzieży. Funkcjonariusze oznakowali 30 rowerów.

Wolontariusze i członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 spotkali się w Żninie z mieszkańcami i mediami. Przedstawili dotychczas zrealizowane działania w powiecie żnińskim oraz propagowali temat rodzinnej pieczy zastępczej.

2 lipca br. w restauracji Zielony Zakątek w Skórkach przyjaciele i bliscy nauczyciela Marka Spochacza organizują dla niego Bal Charytatywny. Nadal są miejsca wolne. Zapisać się można w Gminnym Domu Kultury w Rogowie. Dochód z Balu zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Marka.

Trwają zostały zapisy na 5. edycję Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Enea Pałuki Tour. Celem wydarzenia jest przede wszystkim popularyzacja kolarstwa, promocja jazdy rowerem jako formy rekreacji i turystyki rowerowej, a także propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA