Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO

Po raz drugi z rzędu przodownicy piłkarskiego trudu w Janowcu Wielkopolskim uczcili Nowy Rok rozgrywając mecz piłki nożnej na orliku 1 stycznia o godzinie 18.00. W tym roku dodatkowo uczcili także zakończenie starego roku meczem w Sylwestra o 12:00 w południe.

fot. Leszek Grzeczka

Piłkarska rywalizacja w rześkim zimowym powietrzu była bardzo dobrą rozgrzewką przed sylwestrową nocą i jeszcze lepszym sposobem na wypocenie pozostałości tej nocy. Co ważne i pouczające dla młodszych kopaczy, większość grających stanowili oldboje, wśród których nie brakowało zawodników mających ponad 50, a nawet 60 lat na karku. Oba spotkania przebiegały w miłej sportowej atmosferze. Wprawdzie graczom z Janowca i okolic brakuje jeszcze kilku godzin, by z pierwszym meczem i golem w nowym roku wyprzedzić Cracovię Kraków, ale to tylko kwestia czasu, kiedy Krakusy zostaną wyprzedzone w grodzie nad Wełną.

fot. Leszek Grzeczka


Uczestnicy meczu 31.12.2016: Jerzy Pieluszczak, Józef Błochowiak, Arkadiusz Małecki, Leonard Głowski, Adrian Głowski, Piotr Adamski, Adam Pieczyński, Robert Szypowski, Andrzej Kurzawa, Krzysztof Woźniak, Marian Linette, Tomasz Linette, Dawid Juncewski, Damian Faltyński, Robert Walendowski, Marcin Kasprzak, Leszek Grzeczka

Uczestnicy meczu 1.01.2017: Piotr Adamski, Adam Pieczyński, Sławomir Krygier, Robert Zacharko, Marian Linette, Tomasz Linette, Andrzej Kurzawa, Arkadiusz Nowak, Krzysztof Woźniak, Dawid Juncewski, Robert Walendowski, Mateusz Głowski, Dawid Poczciwiński, Leszek Grzeczka

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA