Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Na Stadionie Miejskim w Barcinie rozegrany został czwarty turniej klasyfikacyjny rozgrywek Darta 301 o puchar Prezesa Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Krzysztofa Wolskiego.

fot. nadesłane / BOSiR

Tym razem przy nowych tablicach obejrzeliśmy rywalizację dwunastu darterów. Po krótkim omówieniu zasad gry i losowaniu wszyscy przeszli do gry. Pierwsze mecze na nowych tarczach przyniosły wiele trudności graczom bowiem nieco się różniły od poprzednich. Z pojedynku na pojedynek było jednak coraz lepiej! Walka trwała około czterech godzin. W wielkim finale spotkali się Jacek Czerniachowski oraz Joachim Zakopiec - znaczyło to zatem, że pierwszy z panów miał okazję zrewanżować się za porażkę z poprzedniego turnieju. Joachim Zakopiec nie dał jednak koledze najmniejszych szans i zwyciężył po raz czwarty w tym sezonie!

źródło: BOSiR

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA