Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

19 lutego oraz 22 lutego w sali gimnastycznej Szkoły  Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

fot. Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki


Pierwszy turniej w minipiłce siatkowej dziewcząt, „Igrzyska Dzieci” rocznik 2006 i młodsi odbył się 19 lutego br. w sali gimnastycznej Szkoły  Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie.  Po otwarciu zawodów, którego dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie Marek Orzechowski wraz z Powiatowym Organizatorem Sportu Maciejem Drzewieckim  przystąpiono do rywalizacji. Grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 25 pkt. Tie-break do 15pkt.). W zawodach udział wzięły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa w Janowcu Wlkp. (opiekun Krystyna Jankowska), Zespół Szkół w Barcinie (opiekun Rafał Moritz), Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie (opiekun Kamila Kusior) oraz Szkoła Podstawowa w Łabiszynie (opiekun Justyna Wójcik-Nadolna).

Wyniki spotkań:
SP Janowiec Wlkp. – ZS Barcin           2:0 (25:14, 25:20)
SP 1 Żnin – SP Łabiszyn                     2:0 (25:12, 25:12)
SP Janowiec Wlkp. – SP 1 Żnin           0:2 (23:25, 19:25)
ZS Barcin – SP Łabiszyn                    1:2 (25:16, 21:25, 12:15)
SP Janowiec Wlkp. – SP Łabiszyn       2:0 (25:15, 25:23)
ZS Barcin – SP 1 Żnin                       0:2 (8:25, 16:25)

Wyniki końcowe:
I miejsce           SP 1 Żnin
II miejsce          SP Janowiec Wlkp.
III miejsce         SP Łabiszyn
IV miejsce         ZS Barcin

Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki

Drugi turniej w piłce minisiatkowej chłopców miał miejsce 22 lutego 2019 roku również w sali gimnastycznej Szkoły  Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie. Otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie Marek Orzechowski wspólnie z Powiatowym Organizatorem Sportu Szkolnego Maciejem Drzewieckim.

fot. Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki

Następnie zawodnicy  przystąpili  do rywalizacji. Grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 25 pkt. Tie- break do 15 pkt.). W zawodach udział wzięły trzy drużyny:  Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie (opiekun Leszek Piekarski), Szkoła Podstawowa w Rogowie (opiekun Stefan Fedejko) oraz Szkoła Podstawowa w Piechcinie (opiekun Magdalena Kwaśniewska).

Wyniki spotkań:
SP 1 Żnin – SP Rogowo            2:0 (25:9, 25:11)
SP Rogowo – SP Piechcin         0:2 (14:25, 9:25)
SP Piechcin – SP 1 Żnin           2:1 (14:25, 25:20, 15:11)

Wyniki końcowe:
I miejsce             SP Piechcin
II miejsce            SP 1 Żnin
III miejsce           SP Rogowo

fot. Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki


Na zakończenie zawodów drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Szczególne podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie Marka Orzechowskiego za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Mecze sędziował Maciej Drzewiecki.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA