Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO

21 marca żnińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który od grudnia ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 36-latek był poszukiwany dwoma listami  gończymi za liczne przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żninie uzyskali informacje o poszukiwanym, które doprowadziły do jego zatrzymania na terenie Poznania.   Zatrzymany to 36-letni mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski, który od grudnia ubiegłego roku był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Żninie.

Mężczyzna ten dopuścił się licznych przestępstw, w tym kilku kradzieży, kradzieży z włamaniem, gróźb, stalkingu, naruszenia nietykalności cielesnej, pobicia, kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, uchylał się również od obowiązku alimentacyjnego.

Teraz w zakładzie karnym będzie odbywał karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA