Imieniny: Marka, Elzbiety

INFO

Uciekał przed policjantami, bo był pod wpływem alkoholu i nie miał prawa jazdy. W aucie za to miał narkotyki i nielegalne papierosy, a do tego uszkodził radiowóz. 34-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.W środę, 12 maja br. w toku przeprowadzonych czynności policjanci z komisariatu w Barcinie ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu mogileńskiego, który przebywa w jednej z miejscowości w gminie Żnin, prawdopodobnie ma przy sobie narkotyki.

Po godzinie 06:00 funkcjonariusze zauważyli audi A6, którym jechał podejrzany mężczyzna. Mundurowi postanowili zatrzymać kierującego do kontroli przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, jednak ten zignorował je i kontynuował jazdę. Po kilkunastu kilometrach mężczyzna wjechał w polną drogę i chcąc wycofać pojazdem uderzył w radiowóz, który zatrzymał się tuż za nim. Mieszkaniec Mogilna w celu uniknięcia zatrzymania wysiadł z samochodu i  zaczął uciekać pieszo, ale policjanci mu to udaremnili.

Kierującego audi mundurowi przebadali na zawartość alkoholu w organizmie, gdzie wynik pokazał ponad 2 promile. W pojeździe było również dwóch pasażerów 31-letnia kobieta oraz 33-letni mężczyzna, mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Funkcjonariusze przeszukali audi, którym kierował 34-latek. W podłokietniku policjanci znaleźli woreczek foliowy z białym proszkiem oraz 360 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wstępne testy wykazały, że jest to amfetamina. Dodatkowo, podczas sprawdzenia w systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna  nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono już wcześniej zatrzymane.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Jaką otrzyma karę zadecyduje sąd. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA