Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Kobieta, która kierowała citroenem wioząc dwóch dorosłych pasażerów i dwójkę małych dzieci została zatrzymana przez świadka jadącego za nią w miejscowości Nowe Dąbie. Miała Ponad 1,5 promila alkoholu miała w organizmie.

W Wielkanoc, około godz. 21:00 policyjny patrol został skierowany do miejscowości Nowe Dąbie, gdzie została ujęta pijana kierującą citroenem. Mieszkaniec Osielska, 26- letni mężczyzna jechał za citroenem i widząc nieskoordynowaną jazdę kierującej, nabrał podejrzeń, że może ona być nietrzeźwa i postanowił zatrzymać kierującą w miejscowość Nowe Dąbie. Następnie powiadomił policję i do czasu przyjazdu funkcjonariuszy nie pozwolił kierowcy odjechać.  

Okazało się, że kierującą citroenem jest 30-letnia kobieta mieszkanka gminy Nowa Wieś Wielka, która przewoziła w pojeździe czterech pasażerów w tym dwójkę małych dzieci. Kierującą przebadano na zawartość alkoholu, gdzie okazało się, że w organizmie ma ponad 1,5 promila alkoholu. Dwójka dorosłych pasażerów, również była pod wpływem alkoholu. Z uwagi na to, że wszystkie osoby dorosłe znajdowały się w stanie nietrzeźwości, na miejsce przyjechał ojciec dzieci, mieszkaniec gminy Łabiszyn, który zabrał dzieci ze sobą do domu.  

30-latce policjanci zatrzymali prawo jazdy. Kodeks karny za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości przewiduje karę do 2 lat więzienia i utratę uprawnień do kierowania. W tym przypadku zostanie poinformowany również Sąd Rodzinny.   

źródło: KPP w Żninie

fot. pixabay.com

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA