Żnin

Imieniny: Brunona, Paschalisa

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Sąd rozstrzygnie, jakie konsekwencje poniosą trzej mężczyźni, u których policjanci wydziału kryminalnego w ostatnim czasie znaleźli marihuanę. Mieszkańcy powiatu żnińskiego trafili do policyjnego aresztu, po czym usłyszeli zarzuty.W piątek, 13 marca funkcjonariusze żnińskiej Policji około godziny 22:00 na ul. Orzeszkowej w Żninie zatrzymali 28-latka. Z policyjnych ustaleń wynikało, że może on posiadać środki odurzające. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Przy mężczyźnie znaleźli susz, który jak wykazały wstępne testy okazał się marihuaną.

Kara nie ominie też 25–latka, również mieszkańca Żnina. Policjanci i w tym przypadku podejrzewali, że mężczyzna może mieć przy sobie narkotyki. Kryminalni skontrolowali go na terenie miasta. Okazało się że 25-latek miał przy sobie woreczek strunowy z suszem. Tego samego dnia policjanci udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie podczas przeszukania znaleźli również środki odurzające.

Żnińscy kryminalni natomiast, w toku prowadzonych czynności, ustalili, że mieszkaniec gminy Gąsawa może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze, w celu weryfikacji swoich informacji, pojechali w niedzielę (14.03.21) do Gąsawy, gdzie zauważyli siedzącego w oplu omega podejrzewanego 21-latka. Kryminalni sprawdzili pojazd. W trakcie przeszukania, w schowku auta, znaleźli woreczek z suszem roślinnym. Policjanci sprawdzili również miejsce zamieszkania mężczyzny. Tam też znaleźli narkotyki, które zostały zabezpieczone.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

źródło: KPP w Żninie

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA