Żnin

Imieniny: Brunona, Paschalisa

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Kolejni zatrzymani przez policjantów nietrzeźwi kierowcy. Jeden z nich nie posiadał uprawnień, drugi miał ponad 2 promile.

fot. pixabay.com


W miejscowości Knieja, w powiecie żnińskim, dzielnicowi z Barcina zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem vito. Z uzyskanych przez nich informacji wynikało, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mieszkaniec Barcina miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci stwierdzili również, że 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Kolejnym nietrzeźwym kierującym okazał się mieszkaniec Gąsawy, który został wyeliminowany z ruchu przez policjantów na ul. Klemensa Janickiego w Żninie. Kierujący volkswagenem golfem 37-latek  miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna, a nawet kara 2 lata więzienia. Jeden z mężczyzn odpowie również za kierowanie bez uprawnień.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA