Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Żnińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Lubcz. Kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień.

Kobieta, która kierowała citroenem wioząc dwóch dorosłych pasażerów i dwójkę małych dzieci została zatrzymana przez świadka jadącego za nią w miejscowości Nowe Dąbie. Miała Ponad 1,5 promila alkoholu miała w organizmie.

Około godziny 13:30 w miejscowości Zalesie, gmina Rogowo, doszło do zdarzenia drogowego. Poszkodowanym pomocy medycznej udzielali Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kryminalni z Nakła ustalili, że ze sklepu w podnakielskiej wsi została skradziona skarbonka z datkami na rzecz chorej Celinki Andrzejewskiej z Szubina. Złodziej tej zuchwałej kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty, a część skradzionej gotówki odzyskana. Sprawcy grozi do 8 lat więzienia.

Sąd rozstrzygnie, jakie konsekwencje poniosą trzej mężczyźni, u których policjanci wydziału kryminalnego w ostatnim czasie znaleźli marihuanę. Mieszkańcy powiatu żnińskiego trafili do policyjnego aresztu, po czym usłyszeli zarzuty.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA