Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

W miniony weekend policjanci z Barcina zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Za jazdę "pod wpływem" grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. 

Żnińscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Żnin, który dokonał rozboju na 36-latku. Sprawca siłą zaciągnął poszkodowanego na klatkę schodową w jednym z bloków mieszkalnych i zażądał pieniędzy. Początkowo napastnik spotkał się z odmową, ale gdy ofiara wyciągnęła ostatecznie portfel ten zabrał go wyciągnął pieniądze i uciekł. Podejrzany trafił tymczasowo za kraty na 3 miesiące.

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który zatankował paliwo na jednej ze stacji paliw w powiecie żnińskim, a następnie nie płacąc odjechał z miejsca. Na dodatek nie zatrzymał się do kontroli policjantom i zaczął uciekać. Potem stracił panowanie nad pojazdem uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna został zatrzymany w jednej z miejscowości gminy Janowiec Wielkopolski. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Uciekał przed policjantami, bo był pod wpływem alkoholu i nie miał prawa jazdy. W aucie za to miał narkotyki i nielegalne papierosy, a do tego uszkodził radiowóz. 34-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Żnińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Lubcz. Kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA