Żnin

Imieniny: Brunona, Paschalisa

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Uciekał przed policjantami, bo był pod wpływem alkoholu i nie miał prawa jazdy. W aucie za to miał narkotyki i nielegalne papierosy, a do tego uszkodził radiowóz. 34-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Żnińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Lubcz. Kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień.

Kobieta, która kierowała citroenem wioząc dwóch dorosłych pasażerów i dwójkę małych dzieci została zatrzymana przez świadka jadącego za nią w miejscowości Nowe Dąbie. Miała Ponad 1,5 promila alkoholu miała w organizmie.

Około godziny 13:30 w miejscowości Zalesie, gmina Rogowo, doszło do zdarzenia drogowego. Poszkodowanym pomocy medycznej udzielali Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kryminalni z Nakła ustalili, że ze sklepu w podnakielskiej wsi została skradziona skarbonka z datkami na rzecz chorej Celinki Andrzejewskiej z Szubina. Złodziej tej zuchwałej kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty, a część skradzionej gotówki odzyskana. Sprawcy grozi do 8 lat więzienia.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA