Strona Główna Kultura i rozrywka Klasy mundurowe w „Parku Paintballa”
Kultura i rozrywka

Klasy mundurowe w „Parku Paintballa”

Share
Share

Uczniowie klas: I , II i III  liceum ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do „Parku Paintballa” w Woli.

fot. nadesłane

Młodzież po wcześniej przeprowadzonym instruktażu miała okazję wziąć udział w grach taktyczno-terenowych przygotowanych przez organizatora. Umiejętności sprawnościowe zostały połączone ze świetną zabawą. Po zakończonej „bitwie na kulki” odbył się wspólny integracyjny grill.                                                                                     

Wyjazd zorganizowali wychowawcy klas: Agnieszka Frasz, Anna Winiarska oraz Izabella Budzyńska przy wsparciu Dyrektor Szkoły Aleksandry Adamskiej.

Share
Powiązane artykuły
Kultura i rozrywka

Star Wars Day ponownie w Żninie. Fani sagi spotkają się w Cukrowni

Miłośnicy „Gwiezdnych Wojen” i szeroko pojętej fantastyki ponownie spotkają się w Żninie....

Kultura i rozrywka

Pociąg do Gildy Gray

Czy wiecie, że jedna z największych ikon niemego kina, legendarna Gilda Gray,...

Kultura i rozrywka

„Godomy po pałucku” – nowa publikacja chroniąca gwarę Pałuk

Gminna Biblioteka Publiczna w Rogowie w ramach projektu „Godomy po pałucku” wydała...

Kultura i rozrywkaUncategorized

Spotkanie autorskie i otwarcie Lubostrońskiej Czytelni Regionalnej

W niedzielne popołudnie w Pałacu Lubostroń odbyło się wyjątkowe wydarzenie literacko-kulturalne, podczas...