Strona Główna Co? Gdzie? Kiedy? Zgrani w Mieście – „Śpiewając o niej”
Co? Gdzie? Kiedy?

Zgrani w Mieście – „Śpiewając o niej”

Share
Share

Serdecznie zapraszamy dnia 17 maja o godz. 16:00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim na koncert zespołu „Zgrani w Mieście” pt. „Śpiewając o niej”.

To pełne energii i emocji wydarzenie, podczas którego artyści zaprezentują repertuar skłaniający do wspólnego śpiewania. Zespół znany jest z żywiołowych występów oraz świetnego kontaktu z publicznością.

Ich muzyka łączy różne style i opowiada o uczuciach, relacjach i codziennych doświadczeniach, tworząc wyjątkową atmosferę koncertu.

Share
Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?

Rowerem przez Pałuki

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem przez Pałuki”, który odbędzie się...