Pochmurno

-5°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 22 Sty 2018

    Pochmurno 0°C -5°C

  • 23 Sty 2018

    Zachmurzone 0°C -8°C

Imieniny: Anastazego, Wincentego

INFO

W minioną niedzielę, na łabiszyńskim rynku można było poczuć prawdziwą magię świąt. To za sprawą Łabiszyńskiego Kiermaszu Świątecznego i przygotowanych atrakcji.

fot. Goniec Pałucki

Pomimo chłodnego i mroźnego powietrza w Kiermaszu Świątecznym wzięło udział wielu mieszkańców gminy Łabiszyn. Na scenie usytuowanej przed ratuszem wystąpiły dzieci z Przedszkola z Łabiszyna i Lubostronia oraz zespół Retro Voice, młodzież z ŁDK, kwintet dęty Orkiestry Miejskiej z Łabiszynia. Gwiazdą wieczoru był zespół Dandi Dance. Atrakcje muzyczne to nie wszystko. Wręczono nagrody w konkursie na ozdobę świąteczną, losowano upominki i prezenty. Jednak największą atrakcją było przybycie świętego Mikołaja. Jak na jarmark przystało, w koło rynku wystawcy na swoich straganach prezentowali rękodzieła oraz świąteczne ozdoby, a panie z Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich i Kobiety z Pasją serwowały przepyszne potrawy wigilijne.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych świąt wszystkim zgromadzonym złożył Burmistrz Łabiszyna Jacek Idzi Kaczmarek.

Cytat dnia

 Nie płacz w liście, nie pisz, że los ciebie kopnął,

nie ma na ziemi sytuacji bez wyjścia,

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno.

ks. Jan Twardowski

REKLAMA
AUTOPROMOCJA

Dyżury aptek

( KLIKNIJ NA ZDJĘCIU )