Imieniny: Emilii, Iwony

INFO
REKLAMA

Na to stanowisko został mianowany st. asp. Leszek Kranz, który do tej pory pełnił służbę w Zespole do walki z Przestępczością Nieletnich.Wprowadzenie nowego kierownika odbyło się w obecności policjantów oraz pracowników cywilnych a rozkaz oraz gratulacje wręczył nowemu szefowi prewencjuszy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Barcinie asp. sztab. Roman Kaczmarek.  Wręczając rozkaz o mianowaniu, komendant życzył st. asp. Leszkowi Kranzowi wielu sukcesów.

Stanowisko Kierownika Ogniwa Prewencji w barcińskim komisariacie powstało w wyniku reorganizacji w strukturze Komendy Powiatowej Policji w Żninie i jednostek podległych. Kierownik będzie odpowiedzialny za pracę ogniwa, które powstało w wyniku połączenia Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego.

St. asp. Leszek Kranz  w Policji pracuje od grudnia 2005 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczynał  w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie. W latach 2009-2012 pracował jako dzielnicowy. Następnie od 2013 r. do 14.08.2017r. pełnił służbę jako detektyw w Zespole do walki z Przestępczością Nieletnich.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA
AUTOPROMOCJA