Imieniny: Emilii, Iwony

INFO
REKLAMA

ZSN Gąsawa jako jedyna szkoła w powiecie została zaproszona na Wojewódzką Galę Laureatów i Finalistów Olimpiad i Turniejów w roku szkolnym 2016/17 „Nauka wzrasta z twórczych myśli, stawiania sobie ambitnych celów i konsekwencji w ich realizacji”.

fot. nadesłane


Uczeń Niepublicznego Technikum Rolniczego Patryk Nowak oraz uczennica Niepublicznego Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Karolina Łojewska wraz z opiekunami Bożeną Korniluk i Piotrem Ignaszakiem -  nauczycielami przedmiotów zawodowych i dyrektorem Aleksandrą Adamską  uczestniczyli w Wojewódzkiej Gali Laureatów i Finalistów Olimpiad i Turniejów w roku szkolnym 2016/17.

Uroczystość odbyła się w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Wyróżnieni uczniowie i opiekunowie odebrali statuetki oraz dyplomy z rąk Kuratora Oświaty  Marka Gralika i Wicewojewody  Józefa Ramlau.

Karolina i Patryk reprezentowali Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie podczas XLI  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w blokach gastronomia i produkcja roślinna.
Dzięki tak wysokim osiągnięciom w konkursach i olimpiadach przedmiotowych Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie należy do grona najlepszych szkół w województwie kujawsko-pomorskim.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA
AUTOPROMOCJA