Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO
AUTOPROMOCJA

ZSN Gąsawa jako jedyna szkoła w powiecie została zaproszona na Wojewódzką Galę Laureatów i Finalistów Olimpiad i Turniejów w roku szkolnym 2016/17 „Nauka wzrasta z twórczych myśli, stawiania sobie ambitnych celów i konsekwencji w ich realizacji”.

fot. nadesłane


Uczeń Niepublicznego Technikum Rolniczego Patryk Nowak oraz uczennica Niepublicznego Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Karolina Łojewska wraz z opiekunami Bożeną Korniluk i Piotrem Ignaszakiem -  nauczycielami przedmiotów zawodowych i dyrektorem Aleksandrą Adamską  uczestniczyli w Wojewódzkiej Gali Laureatów i Finalistów Olimpiad i Turniejów w roku szkolnym 2016/17.

Uroczystość odbyła się w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Wyróżnieni uczniowie i opiekunowie odebrali statuetki oraz dyplomy z rąk Kuratora Oświaty  Marka Gralika i Wicewojewody  Józefa Ramlau.

Karolina i Patryk reprezentowali Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie podczas XLI  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w blokach gastronomia i produkcja roślinna.
Dzięki tak wysokim osiągnięciom w konkursach i olimpiadach przedmiotowych Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie należy do grona najlepszych szkół w województwie kujawsko-pomorskim.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA