Imieniny: Romana, Ryszarda

INFO
OGŁOSZENIE

20 lutego, późnym popołudniem w kinie Helios odbyła się Bydgoska Gala Imprez Biegowych Województwa Kujawsko- Pomorskiego, podczas której Łabiszyński Bieg Świętojański został wybrany III najlepszą imprezą biegową na dystansie 5 km w Województwie Kujawsko- Pomorskim.


 
Do konkursu zgłoszono 200 imprez biegowych z 60 miast województwa kujawsko- pomorskiego. Łabiszyński bieg dzięki internetowym głosom zajął III miejsce w kat. "Najlepsza impreza biegowa na dystansie 5 kilometrów w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku". Pierwsze miejsce zajęła impreza FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław z wynikiem  16 %, miejsce drugie - Terenowa Masakra 9,5 %. Łabiszyński Bieg Świętojański otrzymał 8,9% głosów. Ponadto  w kategorii "Najlepsza biegowa impreza debiutująca w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku"  Łabiszyński Bieg Świętojański zajął 7 miejsce, a w kategorii "Najlepsza impreza biegowa dla dzieci i młodzieży w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku" uplasował się na miejscu szóstym.Bydgoska Gala Imprez Biegowych Województwa Kujawko-Pomorskiego, to wydarzenie podsumowujące imprezy biegowe, które odbywają się na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To czytelnicy i miłośnicy biegania wybierali najlepsze biegi oraz najlepszych organizatorów 2016 roku za pośrednictwem głosowania.

A już 25 czerwca 2017r. odbędzie się kolejna edycja Łabiszyńskiego Biegu Świętojańskie, na który organizatorzy czyli Burmistrz Łabiszyna, Łabiszyńska Aktywna Młodzież, MARTEX MEBLE, UKS "Lider" działający przy ZS w Łabiszynie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im dr Juliana Gerpe w Łabiszynie oraz Łabiszyński Dom Kultury już dziś serdecznie zapraszają.

AUTOPROMOCJA