Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Policjanci żnińskiej komendy w ramach „dni otwartych” w dniach 2 i 9 lutego 2017 roku w godz. 10.00-13.00 zapraszają dzieci do odwiedzenia siedziby mundurowych. Mury komendy będzie mógł odwiedzić każdy chętny.

fot. KPP w Żninie


Wszyscy odwiedzający zostaną oprowadzeni po jednostce policji, będą mogli przyjrzeć się pracy mundurowych z bliska. Dzieci będą miały okazję zwiedzić pomieszczenia, w których na co dzień pracują policjanci: pomieszczenie oficerów dyżurnych, pomieszczenie dla osób zatrzymanych, poszczególne wydziały. Ponadto funkcjonariusze zaprezentują sprzęt policyjny, środki przymusu bezpośredniego, których używają podczas służby, przewodnicy psów zaprezentują pokaz psów służbowych. Wyświetlane będą filmy edukacyjne promujące bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. 

Policjanci serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej jednostki. W sprawie zgłoszenia prosimy kontaktować się do dnia 31 stycznia 2017r. pod numerem telefonu 52 30 33 200 wew. 224 lub 507 070 932.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA