Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Po ponad 28 -latach służby asp. sztab. Andrzej  Lisiecki, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie pożegnał się z mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Zastępcę naczelnika żegnali policjanci, pracownicy cywilni oraz Żniński Starosta.

 

fot. KPP w Żninie

5 stycznia pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Dariusz Biskup uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Andrzejowi Lisieckiemu za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się policjanci, pracownicy cywilni oraz Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, który podziękował za długoletnią współpracę i życzył sukcesów w życiu osobistym.

fot. KPP w Żninie

Asp. sztab. Andrzej Lisiecki od początku kariery zawodowej związany był ze żnińską jednostką. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1989 roku. Następnie został delegowany do służby w oddziałach prewencji w Gdańsku. W 1991 roku powrócił do Żnina i objął stanowisko technika kryminalistyki. W latach 1992 - 2007 pełnił służbę jako dzielnicowy, po czym przez kolejny rok pełnił funkcję Kierownika Posterunku Policji w Rogowie. Od 2008 roku był kierownikiem Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Żninie, a w 2010 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego żnińskiej komendy. Podczas pełnionej służby dał się poznać jako wymagający i profesjonalny przełożony oraz dobry kolega.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA