Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę i zakończeniem pracy na stanowisku dyrektora Pałacu Lubostroń w Starostwie Powiatowym w Żninie odbyło się spotkanie z Panem Andrzejem Budziakiem.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Podziękowania oraz życzenia realizacji dalszych zamierzeń i wielu radosnych chwil w codziennym życiu złożyli Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, Wicestarosta Żniński Andrzej Hłond oraz Kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie Łukasz Kwiatkowski.

Dziękując za pielęgnowanie dziedzictwa narodowego naszego regionu Starosta Żniński podkreślił iż „Pałac Lubostroń pod Pana przewodnictwem stał się oazą, nie tylko historii, ale również kultury regionu.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Misja takich instytucji jest niezwykle istotna i zasługuje na docenienie. Pańska działalność związana z pogłębianiem wartości kulturowych i historycznych przyniosła wiele satysfakcji i zadowolenia mieszkańcom Powiatu Żnińskiego, jak również odwiedzającym region gościom z kraju i zagranicy”.

Pan Andrzej Budziak był dyrektorem Pałacu Lubostroń od 2000 roku. Początkowo dla tej instytucji przez kilka lat organem prowadzącym był Powiat Żniński, a następnie samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Żninie

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"