Imieniny: Lesława, Zdzisława

INFO

Podkom. Wioleta Burzych, pracująca do tej pory na stanowisku Oficera Prasowego Komendanta Powiatowej Policji w Żninie zmaga się z chorobą nowotworową. Potrzebna jest pomoc w walce z groźną chorobą. Niezbędne są środki na leczenie, konsultacje, wyjazdy. Okażmy wsparcie i pomoc! Wierzymy, że to możliwe!Wioleta Burzych to policjantka z kilkunastoletnim stażem. Zawsze zaangażowana w swoją pracę, oddana i pomocna. Niestety po raz kolejny musi zmierzyć się z chorobą nowotworową, która tym razem zaatakowała kolejne organy.

Na początku września u Pani Wiolety doszło do złamania kości w miejscu zmiany nowotworowej. Przeszła ona skomplikowaną operację. Niestety to dopiero początek długiej drogi w walce o zdrowie. Zmiana nowotworowa pojawiła się również w innym miejscu i tu także będzie konieczna ingerencja chirurgiczna.

Policjanci ze żnińskiej Komendy Policji chcą, alby ich koleżanka wróciła do zdrowia i sprawności, a przede wszystkim, aby w pełni sił mogła zająć się dziećmi i rodziną.

Niezbędne są środki na konsultacje, leczenie, wyjazdy. Wierzą, że walka o zdrowie zakończy się sukcesem i Wioleta do nas wróci.

Prowadzona zbiórka ma zapewnić środki na dalsze leczenie, przejazdy na konsultacje, a także potrzebne leki.   

Prosimy o wsparcie!!!

https://www.siepomaga.pl/wioleta-burzych

REKLAMA
AUTOPROMOCJA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA