Imieniny: Lidii, Ernesta

INFO

Na ostatniej Sesji Rady Gminy Rogowo Wójt Gminy Tomasz Michalczak oraz Przewodniczący Rady Gminy Rogowo Dariusz Kośmider złożyli podziękowania i uhonorowali druhów Hieronima Grzeczkę i Andrzeja Krygra za wieloletnią pracę społeczną na rzecz Gminy Rogowo.

Druh Hieronim Grzeczka służył w Straży 45 lat. Na wniosek Wojewody Kujawsko - Pomorskiego za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi. 

Druh Andrzej Krygier to społecznik, wieloletni prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Strażak" w Rogowie. Prezes Zarządu Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pełnił funkcję radnego i sołtysa Rogowa. Został wyróżniony na tegorocznej Gali Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego w kategorii "Działalność Społeczna" za wieloletnie propagowanie kampanii zdrowotnych w powiecie żnińskim, w szczególności zachęcających do oddawania krwi. 

Podziękowania za lata pracy, postawę i godne reprezentowanie Gminy Rogowo złożył Uhonorowanym Wójt Gminy Rogowo Tomasz Michalczak oraz w imieniu swoim i Rady Gminy Rogowo, Przewodniczący Rady Gminy Rogowo Dariusz Kośmider. 

 

REKLAMA
AUTOPROMOCJA