Imieniny: Wita, Jolanty

INFO

W niedzielę, 24 lipca w amfiteatrze w Leśnym Domu Seniora w Piastowie miał miejsce koncert w ramach "Włoskiego Lata". Na scenie wystąpili Bianka Urbanowska oraz Francesco Napoli.

fot. Goniec Pałucki

Koncert "Włoskie Lato" to nie tylko muzyka ale również i pokaz mody włoskiej. Anna Bursztyńska właścicielka salonu odzieżowego Gust ze Żnina przygotowała pokaz mody, który składał się z trzech częsci, prezentując tym samym przeróżne stroje. O wygląd modelek zadbały: Salon Fryzjerski Magda Paluszkiewicz oraz Studio Kosmetyczne Magduszka.

Na scenie zaśpiewała Bianka Urbanowska, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie śpiewu solowego Pani Małgorzaty Ratajczak oraz absolwentka Akademii Bydgoskiej na kierunku Wychowanie Muzyczne. Artystka współpracuje i koncertuje z muzykami z całej Polski.

Uczestniczyła w wielu przeglądach wokalnych oraz konkursach Pamiętajmy o Osieckiej i talent show X-Factor i The Voice of Poland. W 2007 roku została wyróżniona przez Radio RMF FM w konkursie na interpretację utworu z repertuaru zespołu Yugopolis.

Bianka Urbanowska jest pomysłodawczynią "Włoskiego Lata", które od ubiegłego roku zawitało w Leśnym Domu Seniora w Piastowie. Wspólnie z wokalistką na scenie wystąpili również Kaja Piniaś oraz Wójt Gminy Rogowo Tomasz Michalczak.

Na zakończenie "Włoskiego Lata" w Piastowie wystąpił Francesco Napoli, włoski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów. Najbardziej znane piosenki Napoli: "Balla Balla", "Borneo", "Piano piano", "Marina", "Ciao Italia", czy "Viva la vita".

 

AUTOPROMOCJA
div class="reklamabox"AUTOPROMOCJA</div>"