Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Łabiszynie, w minioną niedzielę, znakowali rowery podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego na ul. Parkowej. Głównym założeniem i celem znakowania rowerów jest ograniczenie procederu ich kradzieży. Funkcjonariusze oznakowali 30 rowerów.

fot. KPP w ŻninieW Łabiszynie na ul. Parkowej odbył się „Rodzinny Rajd Rowerowy” podczas którego dzielnicowi zorganizowali stanowisko znakowania rowerów. Ten punkt cieszył się dużym zainteresowaniem. Funkcjonariusze, znakując jednoślady, nanosili specjalnym urządzeniem do grawerowania ciąg liczb, a następnie te dane wprowadzali do policyjnego systemu. Głównym celem znakowania rowerów jest ograniczenie procederu ich kradzieży, a także handlu nimi. Przy okazji policjanci poruszyli temat, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz nowelizacji przepisów ruchu drogowego. Znakowanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Oznakowano łącznie ponad 30 rowerów. 

KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA