Imieniny: Anieli, Jerzego

INFO

Trwają zostały zapisy na 5. edycję Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Enea Pałuki Tour. Celem wydarzenia jest przede wszystkim popularyzacja kolarstwa, promocja jazdy rowerem jako formy rekreacji i turystyki rowerowej, a także propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia.

fot. Mateusz Lewandowski z archiwum Lokalnej Organizacji Turystycznej Pałuki


Na terenie malowniczych Pałuk, położonych na pograniczu Wielkopolski oraz Kujaw i Pomorza, w szranki staną zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, a także najmłodsi fani dwóch kółek. W ramach tego wydarzenia zaplanowano wyścig główny ENEA PAŁUKI TOUR oraz rajd rowerowy KIDS TOUR. Baza imprezy znadować się będzie na terenie Cukrowni Żnin. Rowerowe szaleństwo rozpocznie się 5 września 2021 r. W tym dniu rowerzyści opanują Powiat Żniński i Pałuki, które staną się rowerowym miasteczkiem dla zawodników z całej Polski.

Zapisy odbywają się za pomocą formularza internetowego dostępnego na www.palukitour.znin.pl i www.facebook.com/palukitour

Dodatkowo na stronie internetowej wydarzenia znajdują się regulamin, program oraz trasy wyścigu i rajdu rowerowego.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA