Żnin

Imieniny: Arkadiusza, Eugeniusza, Kazimierza

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Komendant Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp. asp.szt. Zbigniew Dudziak otrzymał serdeczne podziękowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żninie nadkom. Mariusza Gaika za 30-letnie zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

16 stycznia minęło 30 lat, jak asp.szt. Zbigniew Dudziak wstąpił w szeregi Policji. Przeszedł wszystkie szczeble kariery policyjnej. Droga zawodowa rozpoczęła się od służby w żnińskiej prewencji, a następnie w pionie kryminalnym.

W latach 1993-2000 pełnił służbę jako funkcjonariusz dochodzeniowo-śledczy w Posterunku Policji w Janowcu Wlkp. Przez niemal 13 lat pełnił funkcję kierownika janowieckiego posterunku, a od 2013 roku jest Komendantem tamtejszego komisariatu.

Asp.szt. Zbigniew Dudziak z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żninie nadkom. Mariusza Gaika otrzymał podziękowania za wkład w dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Jednocześnie przyjął życzenia dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zamierzeń, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Serdecznie gratulujemy!

źródło tekst i fot. : KPP w Żninie

Cytat dnia

"Nikt prawie nie wie,

dokąd go zaprowadzi droga,

póki nie stanie u celu."

J.R.R. Tolkien, "Władca Pierścieni" t. II

AUTOPROMOCJA