Żnin

Imieniny: Pawla, Arnolda, Izydora

INFO
AUTOPROMOCJA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żninie odbyła się uroczystość wręczenia tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Zgodnie z uchwałami Rady Powiatu w Żninie z dnia 25 września br. tytuł ten w Jubileusz 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce otrzymali: Józef Sosnowski, Zdzisław Telesfor Kuczma, Maciej Franciszek Sobczak, Jacek Idzi Kaczmarek, Leszek Jakubowski i Michał Feliks Pęziak. Wyróżnienia przyznane zostały w dowód uznania dla szczególnych zasług i osiągnięć oraz wybitną działalność na rzecz Powiatu Żnińskiego. Wręczenia aktów nadania wraz z pamiątkowymi statuetkami byłym i obecnym wójtom i burmistrzom dokonali: Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet, Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk oraz Wicestarosta Żniński Andrzej Hłond.

Dodatkowo podczas tej uroczystości w dowód podziękowań za 20 lat pełnienia funkcji Starosty Żnińskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet wraz z Wicestarostą Żnińskim Andrzejem Hłondem, w imieniu radnych Rady Powiatu w Żninie wręczyli Zbigniewowi Jaszczukowi pamiątkowy grawerton.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Żninie

REKLAMA

Cytat dnia

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

AUTOPROMOCJA