Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żninie odbyła się uroczystość wręczenia tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Zgodnie z uchwałami Rady Powiatu w Żninie z dnia 25 września br. tytuł ten w Jubileusz 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce otrzymali: Józef Sosnowski, Zdzisław Telesfor Kuczma, Maciej Franciszek Sobczak, Jacek Idzi Kaczmarek, Leszek Jakubowski i Michał Feliks Pęziak. Wyróżnienia przyznane zostały w dowód uznania dla szczególnych zasług i osiągnięć oraz wybitną działalność na rzecz Powiatu Żnińskiego. Wręczenia aktów nadania wraz z pamiątkowymi statuetkami byłym i obecnym wójtom i burmistrzom dokonali: Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet, Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk oraz Wicestarosta Żniński Andrzej Hłond.

Dodatkowo podczas tej uroczystości w dowód podziękowań za 20 lat pełnienia funkcji Starosty Żnińskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu w Żninie Józefa Błajet wraz z Wicestarostą Żnińskim Andrzejem Hłondem, w imieniu radnych Rady Powiatu w Żninie wręczyli Zbigniewowi Jaszczukowi pamiątkowy grawerton.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA