Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Lucjana, Ewarysta

INFO
AUTOPROMOCJA

W żnińskim "Ekonomiku" została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Budowlanym Henbud sp. z o.o. na budowę i modernizację infrastruktury kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie.

fot. archiwum Starostwa Powiatowego w Żninie


W ramach inwestycji przy "żnińskim Ekonomiku" powstanie nowoczesny budynek z salami lekcyjnymi, a pomieszczenia gospodarcze istniejącego obiektu zaadoptowane zostaną na pracownie dydaktyczne dla potrzeb kształcenia zawodowego.

Wartość przedmiotu umowy wynosi 1 598 413,97 zł, z czego 1 132 176,43 zł pochodzić będzie ze środków unijnych. Realizacja inwestycji ma potrwać do 30 czerwca 2021 r.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu "Budowa i modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Wicestarosta Żniński Andrzej Hłond, Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie Tomasz Ratajczak, Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty Henryk Ciesielczyk oraz przedstawiciele Wykonawcy i pracownicy Starostwa Powiatowego w Żninie.

Przypominamy, iż w dniu 27 lutego br. Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, Wicestarosta Andrzej Hłond oraz Skarbnik Powiatu Elżbieta Nowak podpisali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu umowę na budowę i modernizację infrastruktury kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie.

Realizacja inwestycji pozwoli w znacznym stopniu poprawić warunki nauki przedmiotów zawodowych wymagających specjalistycznego oprogramowania i sprzętu oraz wpłynie na podniesienie jakości kształcenia w szkole.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA