Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Gerarda, Teodora

INFO
AUTOPROMOCJA

Maseczki ochronne dla mieszkańców Szubina przekazał policjantom z miejscowego komisariatu Burmistrz miasta. Mundurowi rozdają je osobom, które z różnych względów nie zdążyły jeszcze ich kupić, pouczając jednocześnie o obowiązku noszenia maseczek.

fot. KPP w Nakle nad Notecią

Od czterech dni obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust podczas przemieszczania się w przestrzeni publicznej. Obowiązek ten jest kolejnym etapem walki z pandemią koronawirusa. Mundurowi powiatu nakielskiego podczas patrolowania miast i wsi zwracają uwagę, czy przemieszczające się osoby nakaz ten realizują.

Policjanci z Komisariatu w Szubinie otrzymali od Burmistrza miasta maseczki z przeznaczeniem dla obywateli. Patrolując szubińskie ulice funkcjonariusze zwracali uwagę na to, czy mieszkańcy mają maseczki, bądź inne elementy zasłaniające usta i nos. Ci, którzy jeszcze nie zdążyli się w nie wyposażyć byli pouczani o wprowadzonych nakazach, a dodatkowo policjanci wręczali im maseczki przekazane przez włodarza miasta, informując jednocześnie w jakich sytuacjach należy ich używać.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA