Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

W dniu 1 marca 2020 r. Klub HDK-PCK „Strażak” z Rogowa brał udział w Turnieju Tenisa Stołowego im. Dariusza Górnego w Kawnicach. Organizatorami turnieju byli: Klub HDK-PCK przy Parafii MBP w Kawnicach, Starostwo Powiatowe w Koninie, Urząd Miasta i Gminy w Golinie oraz Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach.

W spotkaniu udział wzięło 9 drużyn, tj.: Klub HDK-PCK przy SM „Związkowiec” z Konina, Klub HDK-PCK przy OSP im. Św. Floriana w Turku, Klub HDK-PCK przy KPP w Turku, Klub Stowarzyszenia HDK RP „Górnik” przy KWB „Adamów”  S.A. w Tuku, Klub HDK-PCK z Kawnic, Klub HDK-PCK „Strażak” z Lichenia Starego, Klub HDK-PCK z Lubonia, Klub HDK-PCK im. Bł. M. Skrzypczaka z Janowca Wlkp. oraz Klub HDK-PCK „Strażak” z Rogowa.

Drużynę z Rogowa reprezentowali: prezes Urszula Bylińska, Wanda Lisiecka, Stanisław Lisiecki i Mateusz Lisiecki. Klub z Rogowa zdobył: I miejsce, II miejsce Klub z Lubonia, III miejsce Klub przy Komendzie Powiatowej Policji w Turku.

fot i tekst.  Klub HDK - PCK "Strażak" z Rogowa

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA