Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Aktor zmarł dzisiaj, 27 lutego nad ranem, po długiej chorobie. Informację tą potwierdziła rodzina zmarłego aktora.W ostatnich miesiącach aktor znany z roli Kusego w serialu "Ranczo" zmagał się z chorobą neurologiczną i od grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu. W 2015 przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. W ostatnim czasie zrezygnował z szefostwa Związku Artystów Scen Polskich. Miał 58 lat.

Widzowie telewizyjni pokochali aktora za rolę Kusego w serialu "Ranczo" oraz jako jurora w programie telewizyjnym "Twoja twarz brzmi znajomo". Grał w takich filmach jak "Pitbull. Nowe porządki", "Druga szansa", "W rytmie serca".

W 2007 roku otrzymał statuetkę „Melonika” w kategorii: Najlepszy aktor komediowy, Ranczo, Gdańsk-Gdynia-Sopot (Festiwal Dobrego Humoru). W 2018 roku został odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Redakcja Gońca Pałuckiego składa kondolencje rodzinie zmarłego.

fot. wikipedia

żródło: wp.pl

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA