Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Lucjana, Ewarysta

INFO
AUTOPROMOCJA

W hali sportowej w Gąsawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców Licealiada, rocznik 2000 i młodsi. Po otwarciu zawodów, którego dokonał Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki rozpoczęto zawody.

fot. Maciej Drzewiecki

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół w kategorii dziewcząt i chłopców: Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie (opiekun Elżbieta Mazana), Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim (opiekun Edyta Szramka), I Liceum Ogólnokształcące w Żninie (opiekunowie Zbigniew Wojdalski, Maciej Drzewiecki), Zespół Szkół Technicznych w Żninie (opiekun Tomasz Wysocki) oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie (opiekunowie Magdalena Brelińska, Jakub Szary). Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym” i łącznie w obu grupach przeprowadzono 20 meczy.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce           I LO Żnin
II miejsce         ZSN Gąsawa
III miejsce        ZSE – H Żnin
IV miejsce        ZSN Janowiec Wlkp.
V miejsce         ZST Żnin

fot. Maciej Drzewiecki / Drużyna I LO w Żninie


Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce          ZSN Gąsawa
II miejsce         I LO Żnin
III miejsce        ZST Żnin
IV miejsce        ZSE – H Żnin
V miejsce         ZSN Janowiec Wlkp.

fot. Maciej Drzewiecki / Drużyna ZSN Gąsawa

Podsumowania zawodów dokonał Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, który wręczył także drużynom okolicznościowe dyplomy i puchary. Mecze sędziowali Maciej Mazur i Michał Jarmołowicz.  Obsługa techniczna zawodów Elżbieta Mazana i Agnieszka Żalińska. Honorowy Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Gąsawa pan Błażej Łabędzki.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA