Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
AUTOPROMOCJA

Gmina Żnin przystąpiła do projektu pn. "Inwentaryzacja obiektów zawierających azbest na terenie Gminy Żnin dotycząca osób fizycznych i prawnych oraz opracowanie Programu Usuwania Azbestu".

fot. freeimages.com

W związku z tym wykonane zostaną:

- pełna inwentaryzacja z natury wszystkich wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Żnin z uwzględnieniem stopnia pilności

- warstwa obrysów obiektów z przypisanymi do obiektu atrybutami, numer działki ewidencyjnej i numer obrębu ewidencyjnego

- opracowanie Programu Usuwania Azbestu z terenu Gminy Żnin

Mieszkańcy Gminy Żnin zostaną poinformowani o przeprowadzeniu inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest  i o opracowaniu programu usuwania tych wyrobów poprzez zamieszczenie informacji na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na spotkaniach informacyjnych z mieszkańcami. W najbliższych tygodniach zostaną wykonanie prace inwentaryzacyjne, które wykonają pracownicy firmy AM Trans Progres sp.z o.o. ze Złotnik. Urząd Miasta prosi wszystkie osoby o udostępnienie informacji na temat wyrobów zawierających azbest, zdemontowanych i zgromadzonych na posesjach, osobom wykonującym inwentaryzację z natury.

Aby projekt spełniał oczekiwania, zrealizowany musi być na podstawie szczegółowej inwentaryzacji  z natury wszystkich miejsc, w których na terenie Gminy występuje azbest.

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA