Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
AUTOPROMOCJA

Żnińscy policjanci wzięli wdział w pikniku rodzinnym organizowanym przez grono pedagogiczne i radę rodziców Przedszkola Miejskiego nr 2 w Żninie. Mundurowi propagowali wśród maluchów bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

fot. KPP w Żninie


St. sierż. Katarzyna Leszczyńska – Krawczyk oraz dzielnicowi mł. asp. Michał Starczewski oraz asp. szt. Bartosz Kubisiak gościli w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Żninie. Mundurowi uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym pod hasłem „Jesień z matematyką”, który połączono z Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

Funkcjonariusze w ramach prowadzonych działań profilaktycznych, przeprowadzili konkurs dotyczący bezpiecznego poruszania się po drodze. Była to również dobra okazja do przekazania wskazówek dotyczących bezpiecznych zachowań, a w szczególności właściwego przechodzenia przez jezdnię, prawidłowego poruszania się po drodze oraz podróżowania. Mundurowi zachęcali do korzystania z elementów odblaskowych.  

Dużą atrakcją był pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie oraz radiowozu, za kierownicą którego dzieci bardzo chętnie zasiadały. W spotkaniu uczestniczył również policyjny Polfinek, którego obecność wywołała uśmiech na twarzach wszystkich przedszkolaków.  

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA