Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Euzebiusza

INFO
AUTOPROMOCJA

W dniu 19 września br. w Starostwie Powiatowym w Żninie odbyło się uroczyste podsumowanie IV Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Enea Pałuki Tour 2019. Na zaproszenie Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka i organizatora wyścigu Prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej Pałuki Łukasza Kwiatkowskiego w spotkaniu uczestniczyli sponsorzy oraz przedstawiciele instytucji wspierających organizację największego wydarzenia sportowego na Pałukach.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Po krótkiej prezentacji dotyczącej wyścigu, przygotowanej przez Wydział Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie, uczestnicy spotkania omówili przebieg wydarzenia oraz wymienili się poglądami na temat organizacji kolejnej edycji wyścigu.

W podziękowaniu za wsparcie podczas organizacji Enea Pałuki Tour 2019 Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk wręczył zaproszonym gościom pamiątkowe medale i upominki. Jednocześnie poinformował, że liczy na udział tak licznego grona przy organizacji kolejnej jubileuszowej V edycji, którą zaplanowano na niedzielę 6 września 2020 roku. Wiceprezes ds. Organizacyjnych Enea Pomiary Sp. z o.o. Mirosław Jamroży zaznaczył, że spółka jest zainteresowana podjęciem wieloletniej współpracy jako sponsor tytularny. Równocześnie pogratulował wysokiej frekwencji i organizacji wyścigu na wysokim poziomie.

fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Sponsorem tytularnym wyścigu kolarskiego była Enea S.A., a głównym partnerem Bank Spółdzielczy „Pałuki” w Żninie. Wydarzenie od wielu lat wspierają również Powiat Żniński, Gmina Żnin, SGB-Bank S.A. Spółdzielcza Grupa Bankowa, Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, NETTO Sp. z o.o., SR-H Rolnik w Żninie, PepsiCo Sp. z o.o. Żnin, Cukiernictwo – Handel „MAKO” Sp. z o.o. Rogowo, Marek Adamski Zakłady Zbożowe w Żninie, Miejski Ośrodek Sportu w Żninie, Żniński Dom Kultury, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Fundacja Pałuki. W 2019 roku do tego grona dołączyli także Gmina Gąsawa, Frigo Logistics Sp. z o.o. oraz OSHEE.

Nad bezpieczeństwem czuwały służby porządkowe i medyczne (policjanci z KPP w Żninie, strażacy z PSP w Żninie i OSP oraz JulaMed Ratownictwo Medyczne).

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA