Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ireny, Jana

INFO

Od wczoraj na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej trwają poszukiwania dwójki mężczyzn, którzy w nocy z 21/22 lipca 2019r zaginęli po tym, jak zatonął ich rower wodny. Dwójka towarzyszy, 19-letnia kobieta i 22 -letni mężczyzna zdołali dopłynąć do brzegu od strony jednego z ośrodka wypoczynkowego.

Jak powiedział na miejscu zdarzenia świadek, który wypoczywa nad jeziorem Chomiąskim, późnym wieczorem usłyszał wołanie o pomoc, które słychać było z jeziora. Nie zastanawiał się ani chwili, z brzegu wziął kajak i popłynął do potrzebujących pomocy. Byli to wyczerpani 22-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta, których rower wodny zatonął na jeziorze Chomiąskim. Powiedzieli oni mężczyźnie, że jeszcze dwóch ich współtowarzyszy znajduje się we wodzie. Niestety, gdy letnik dopłynął pod wskazane miejsce nie znalazł ani roweru wodnego, ani pozostałych mężczyzn.

Policja i straż pożarna nad jeziorem zjawiła się bardzo szybko i rozpoczęła poszukiwania, które trwają nadal. Jak przekazał nam oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie, kpt. Mirosław Wrzesiński strażacy będą szukać zaginionych tak długo, aż będzie widno.

.be

Cytat dnia

Czas na kino

AUTOPROMOCJA